Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zelka napisał:

Chciałabym zaktualizować temat. Dziś byłam na badaniach na Warynskiej, jak również na Wilanowie i w obydwu tych punktach mogłam legitymowac się dowodem. Tak naprawdę decyzja należy do lekarza, który prowadzi badania. Moj przypadek był skrajny, także na przyszłość lepiej pamiętać o paszporcie :) 

Zaden badacz ruchu ludowego tego nie powiedzial, a jednak….   Warynska tez byla kobieta…..   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minutes ago, qrka said:

Witam,

Czy ktoś potrafiłby mi napisać mniej więcej na ile dni przed otrzymaniem terminu rozmowy w ambasadzie zaobserwował zmianę visa application status w CEAC na In Transit?

Status "in transit" pojawia sie w dniu, w ktorym wysylaja termin rozmowy. Dla Warszawy 16-18 dzien danego miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GreenFamily91 napisał:

Cześć wszystkim,

Po jakim czasie przebywania w USA w wyniku otrzymania zielonej karty (loteria wizowa) można polecieć odwiedzić rodzinę w Polsce? (Na niedłużej niż 6 miesięcy)

Dzięki za odpowiedź :)

Mozna poleciec ich odwiedziec tego samego dnia ktorego sie do US przybylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pod koniec czerwca dostałem maile o dosłanie dokumentów do zielonej karty. Przyszyły potwierdzania że z dokumentami jest wszystko ok. i tutaj mam dwa pytania:
1) Ile czasu czeka się na maile z terminem  wizyty w ambasadzie ?
2) Po otrzymaniu meila z terminem ile ma się czasu na przygotowanie dokumentów  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Kamil1000 said:

1) Ile czasu czeka się na maile z terminem  wizyty w ambasadzie ?

Ostatnie zaproszenia ambasada w Warszawie wysle do konca tego tygodnia.

10 minutes ago, Kamil1000 said:

2) Po otrzymaniu meila z terminem ile ma się czasu na przygotowanie dokumentów  ? 

Zaproszenia beda na wrzesien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...