Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 4.06.2019 o 11:17, esme napisał:

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. 

No i wiza przyznana. 

Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D

@esme jeśli jeszcze tutaj zaglądasz sprawdź proszę priv. Mam do Ciebie kilka ważnych pytań. Bardzo mi zależy na kontakcie. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

Mam pytanie. Ilu osobom stąd które są już po rozmowach zdarzyło się że prosili o jakieś dokumenty finansowe? Czy jest jakaś umowna minimalna kwota którą przydałoby się posiadać? I czy wyciąg z konta powinien wystarczyć?

Przypuszczam że padały już odpowiedzi na te pytania, lecz nie mogę tego odnaleźć, a zbliża nam się termin rozmowy i troszkę popadamy w paranoję szczególnie właśnie w związku z tym poświadczeniem finansowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2019 o 16:17, qrka napisał:

Hej,

Mam pytanie. Ilu osobom stąd które są już po rozmowach zdarzyło się że prosili o jakieś dokumenty finansowe? Czy jest jakaś umowna minimalna kwota którą przydałoby się posiadać? I czy wyciąg z konta powinien wystarczyć?

Przypuszczam że padały już odpowiedzi na te pytania, lecz nie mogę tego odnaleźć, a zbliża nam się termin rozmowy i troszkę popadamy w paranoję szczególnie właśnie w związku z tym poświadczeniem finansowym.

 

Ja co prawda z DV2020 ale w obowiazkowych dokumentach nikt tego nie wymienia z tego co czytalam. Myslicie ze udanie sie bez takich dokumentow bedzie ok? Ja osobiscie zbieram dolary do przyslowiowej skarpety, w gotowce, wiec na koncie kokosow nie bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Xarthisius napisał:

Oficjalne dane za Lipiec 2019:

Country Reg DV1 DV2 DV3 Total
Poland EU 8 5 3 16

Łącznie w DV19 dla Polaków: 170 wizy (85 wylosowanych)

Z tego co mi się przypomina wylosowanych było znacznie więcej.. czyżby reszta poległa na kolejnych etapach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, lukasz007 said:

Szkoda bo odbierają szansę tym którzy by chcieli.. To trochę tak jak pies ogrodnika.. 

Nikt nikomu nie zabiera szansy - wiz jest do rozdania 50000 (na świat), a wylosowanych jest 100000. Wiec jak ktoś się rozmyśli z wylosowanych to biorą kolejnego... żadna wiza nie przepadnie bo ktoś się rozmyślił. Nawet gdyby ponad 50tys osób jednak zrezygnowało - wtedy robią „dolosowanie”. Aczkolwiek od lat do takiego nie doszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...