Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
22 minuty temu, Tom34 napisał:

Gratulacje, ja mam wizytę na początku sierpnia.( trochę się denerwuje ).

 Mógłbyś napisać jak u ciebie wyglądała wizyta, jakie dostaliście pytania??

Jezeli masz juz wizyte ustalona i wszystkie dokumenty ktore dostarczasz sa zgodne z prawda nie masz najmniejszego powodu do stresu. My mielismy wizyte na 8:00 i bylismy drudzy do wiz imigracyjnych. Calosc od wejscie do wyjscia zajela nam 2h i wiekszosc czasu czekalismy na Pania konsul, ktora okazala sie bardzi mila osoba. Pytania byly bardzo ogolne dotyczace naszych poprzednich wizyt oraz tego co bedziemy robic po przylocie do USA. Najwazniejsze to odpowiadac zgodnie z prawda i nie bedzie zadnego problemu. Podejdz do tematu na spokojnie bo to juz naprawde ostatni krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 7/15/2019 at 7:58 PM, Xarthisius said:

Ostatnie zaproszenia ambasada w Warszawie wysle do konca tego tygodnia.

Zaproszenia beda na wrzesien.

Widzialem na innych forach wypowiedzi ludzi, ktorzy w tym tygodniu dzwonili do KCC. Podobno, ze wzgledu na natlok prac z poczatkiem DV2020, zaproszenia moga byc wysylane pozniej niz zwykle, ale dalej nie pozniej niz do konca miesiaca. cc @Kamil1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwie wizy mniej! :) Chciałabym opisać mój przypadek, bo może komuś się w przyszłości przydać. Wizę wylosowalo jedno z nas, dopiero po otrzymaniu zaproszenia wzięliśmy ślub (czekaliśmy tak długo ponieważ nie byliśmy w kraju), mieliśmy na wszystko 2 miesięcy, bez problemu wszystko udało się nam załatwić na czas a termin rozmowy nie został przesunięty. Po wyznaczeniu terminu spotkania sprawa przechodzi w ręce ambasady i im musimy wysłać odpis aktu małżeństwa, po jego zaaprobowaniu partner musi wypełnić ds. Jeżeli chodzi już o samą rozmowę to mieliśmy kilka pytań jak się poznaliśmy, kiedy, gdzie itp. Jak i również pytania gdzie chcemy mieszkać, gdzie pracować itd. Czysta formalność :) Życzę wszystkim powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, GreenFamily91 said:

Cześć, jesteśmy po rozmowie w ambasadzie, 330$ na głowę zaplacone.

Mam jednak zapytanie: jak i gdzie uiszcza się opłatę imigracyjną po otrzymaniu wizy - 220$/oś?

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

http://www.uscis.gov/sites/default/files/USCIS/Resources/F4en.pdf

Papierowa wersje powinnienes dostac w pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...