Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
13 godzin temu, esme napisał:

Hej Kochani,

chyba dostaję sraczki przed rozmową LOL

Przypomnijcie mi proszę, czy adres docelowy w USA mogę zmienić jeszcze na interview?

Podałam już nowy adres u lekarza i gdzieś mi w głowie kołacze, że można go zmienić własnie jeszcze na interview. Czy ktoś byłby tak dobry i potwierdził mi tą informację?

Z góry bardzo dziękuję.

Adres mozesz zmienić na rozmowie lub na granicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, andyopole napisał:

Jeśli dobrze kojarzę to możesz zmienić nawet przy w locie do USA, na granicy.

 

16 godzin temu, mkrzyzan napisał:

Napewno musisz podać adres w ambasadzie. Najlepiej zapisz sobie na kartce ponieważ jak wchodzisz oddajesz telefon.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 

 

3 godziny temu, sly6 napisał:

Adres mozesz zmienić na rozmowie lub na granicy. 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość.

Chyba popadam w lekką paranoję, bo mam jeszcze jedno pytanie (może głupie): gdzieś obiło mi się o oczy, że kopie dokumentów nie powinny być robione dwustronnie, tylko każda strona dokumentu na oddzielnej kartce. Czy ktoś to może potwierdzić? np. akt urodzenia jest dwustronny - powinnam go skopiować na dwóch kartkach czy może być dwustronnie na jednej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest

Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government."
Co to się przedstawia? Stan konta w banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pochancza napisał:

Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest

Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government."
Co to się przedstawia? Stan konta w banku?

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. 

No i wiza przyznana. 

Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, esme napisał:

Nic nie musisz mieć. Nikt o to nie pyta. Mnie dzisiaj Pani konsul maglowała w związku z poprzednim pobytem w USA ale o dokumenty finansowe nie spytała. 

No i wiza przyznana. 

Chciałam serdecznie podziękować za wskazówki, pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi wszystkim aktywnym użytkownikom forum. Bez Was byłoby dużo trudniej. :-D

Ciebie nie pytali innych mogą. Warto mieć wyciąg z banku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pochancza napisał:

Hej! Na stronie https://pl.usembassy.gov/visas/immigrant-visas-diversity-visa-program/ jest info, że wymagane jest

Financial Documents Diversity Visa applicants must demonstrate that they have the financial means to support themselves and not become a public charge on the U.S. government."
Co to się przedstawia? Stan konta w banku?

Tak stan konta z banku można przedstawić.  Poczytaj różne są odpowiedzi na tym forum o tym bo jedni są pytani inni nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...