Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
46 minut temu, Pawex1972 napisał:

Wiem, że to nie DV, ale z radości wklejam mając nadzieję, że tym razem uda się wizy znieść. 

https://fakty.interia.pl/polska/news-georgette-mosbacher-potwierdza-wizy-dla-polakow-zostana-znie,nId,3120471?nor=1

 

Mosbacher może co najwyżej brwiami postraszyć, ona nie ma nic do gadania w kwestii zniesienia wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawex1972 napisał:

Wiem, że to nie DV, ale z radości wklejam mając nadzieję, że tym razem uda się wizy znieść. 

https://fakty.interia.pl/polska/news-georgette-mosbacher-potwierdza-wizy-dla-polakow-zostana-znie,nId,3120471?nor=1

po co chcialbys aby obowiazek wizowy zostal zniesiony ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ilya_ napisał:

po co chcialbys aby obowiazek wizowy zostal zniesiony ? 

 

Ponieważ system wizowy kojarzy mi się z czasami feudalnymi i przywiązania chłopa do Pana. Poza tym wolność podróży wspomaga wzrost wielu kwestii i mam tutaj na myśli głównie, wzrost świadomości społeczeństw oraz wzrost dochodów budżetowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pawex1972 napisał:

Ponieważ system wizowy kojarzy mi się z czasami feudalnymi i przywiązania chłopa do Pana. Poza tym wolność podróży wspomaga wzrost wielu kwestii i mam tutaj na myśli głównie, wzrost świadomości społeczeństw oraz wzrost dochodów budżetowych. 

Wygrałeś w konkursie na najbardziej bezsensowny komentarz w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Pawex1972 said:

Ponieważ system wizowy kojarzy mi się z czasami feudalnymi i przywiązania chłopa do Pana. Poza tym wolność podróży wspomaga wzrost wielu kwestii i mam tutaj na myśli głównie, wzrost świadomości społeczeństw oraz wzrost dochodów budżetowych. 

No to jak B1/B2 to panszczyzna, to co Ty powiesz na zielona karte?! Kaza meldowac kazda zmiane adresu jak za komuny, pobieraja haracz przez zbojecki irs, kwiat mlodziezy wysylaja gdzies na kraniec Swiata na pewna smierc tylko po to zeby cene benzyny utrzymac. A jak juz Cie do cna wycyckaja, to na koniec moga stwierdzic, ze sie niemoralnie prowadzisz i odeslac do domu w skarpetkach... Ja bym powaznie rozwazyl czy jest sens kontynuowac proces DV w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...