Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Maxis napisał:

Czesc,

Mam pytanie do osob ktore robily badania lekarskie w Krakowie. Dzis dzwonilem do centrum medycznego i powiedzieli mi ze najpierw trzeba umowic sie na badania, a nastepnie poczekac az 10 dni na wyniki i wtedy spotkanie z lekarzem. Czy faktycznie nie da sie tego zalatwic w krotszym czasie?

Może krócej będzie w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
31 minut temu, mms007 napisał:

Czy ktoś z Was robił zmianę terminu w ambasadzie w Wawie? czy oni ustalają nowy termin od razu czy trzeba czekać?

 

Ja w zeszlym.roku w sierpniu przełożyłam. Dv2018, mialam chyba 13 sierpnia wyznaczone spotkanie, zadzwonilam najpierw do ambasady, wyjasnilam sytuacje jakos miesiac wcześniej. Osoba z ktora rozmawialam powiedziala ze beda zie kontaktowac mailowo, zebym napisala @ i w nim napisala swoja sprawę, po okolo 10 dniach dostalam wiadomosc ze spotkanie zostalo.przesuniete na o dwa tygodnie.

Pozniej jak juz przyjechalam do Warszawy, to przed wejściem jak ktos wyczytywal nazwiska to nie bylo.mnie na tej liscie, ale pokazalam komunikacje i osoba poszla sprawdzic czy jestem faktycznie umowiona i zaraz przyszla i powiedziala wszytsko ok, mieli nieaktualną wydrukowana liste. 

Najlepiej tak czy siak zadzwonic i zapytac. Teraz jest jeszcze sporo czasu, ja jak pytalam o zmiane to mialam malo czasu.do.zakonczenia edycji loterii, wiec masz troche lepsza sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maxis napisał:

Czesc,

Mam pytanie do osob ktore robily badania lekarskie w Krakowie. Dzis dzwonilem do centrum medycznego i powiedzieli mi ze najpierw trzeba umowic sie na badania, a nastepnie poczekac az 10 dni na wyniki i wtedy spotkanie z lekarzem. Czy faktycznie nie da sie tego zalatwic w krotszym czasie?

Ja robiłam badania w zeszłym roku w Krakowie. Najpierw umówiłam się na badania i od razu umówili mnie na drugi termin do lekarza, ale był on za około 10 dni, bo wtedy miały być już wyniki. Nie dało się tego przyśpieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani,

chyba dostaję sraczki przed rozmową LOL

Przypomnijcie mi proszę, czy adres docelowy w USA mogę zmienić jeszcze na interview?

Podałam już nowy adres u lekarza i gdzieś mi w głowie kołacze, że można go zmienić własnie jeszcze na interview. Czy ktoś byłby tak dobry i potwierdził mi tą informację?

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...