Skocz do zawartości

DV-2019 Wylosowany / Nie wylosowany


DV-2019 WYLOSOWANY / NIE WYLOSOWANY   

205 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2019 ?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
On 12/2/2018 at 8:36 AM, Xarthisius said:

Jezeli byles w USA po wyslaniu ds-260, to wogole nie musisz go odblokowywac. To nie jest live journal. Liczy sie to, ze byl zgodny z prawda I kompletny w maju. Co innego gdybys wzial slub, albo urodziloby Ci sie dziecko.

Czy jeśli po wysłaniu wniosku zmieniłem adres zamieszkania, to również powinienem wysłać prośbę o odblokowanie i to zaktualizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, ceglan said:

Czy jeśli po wysłaniu wniosku zmieniłem adres zamieszkania, to również powinienem wysłać prośbę o odblokowanie i to zaktualizować?

Nie jest to wymagane, aczkolwiek na wypadek gdyby chcieli Ci wyslac papierowa korespondencje (malo prawdopodobne) lepiej zeby adres byl aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie czyta, jak inni przechodzą kolejne etapy do osiągnięcia wymarzonego celu. To już  2 lata jak sam z rodzinka miałem ta okazje wszystko przechodzić i  bez zawahania, uwazam decyzje o wyjeździe za jedna z lepszych. Początki nie sa proste, ale życie jest tu spokojniejsze i jeśli ma sie pomysł na siebie, to wszystko do jego realizacji jest latwiejsze niż we własnym kraju. Rynek pracy poszukuje pracowników, wiec z praca nie ma problemu jeśli coś potrafisz, znalezienie tu dobrego pracownika graniczy tu z cudem.

Jeśli ktoś sie wybiera w okolice Philadelphii to możecie pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...