Skocz do zawartości

Wypełnianie wniosku DS-260


Rekomendowane odpowiedzi

20 minutes ago, kalicodi said:

Trochę pogooglałam dotarłam najwyżej do informacji, że jak się wpisze szkoły które nie kwalifikują się jako co najmniej secondary level to może być dykswalifikacja,

To akurat jakas bzdura. Nawet jak wpiszesz od zlobka to nikt Cie za to "niezdyskwalifikuje". DS-260 to nie jest test, ktory mozna oblac (poza wpisaniem nieprawdy, badz odpowiedzia TAK na pytania typu przynaleznosc do nazistowskiej partii niemiec w 1930...) Mozesz wpisac od gimnazjum w obu przypadkach.

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Bardzo dziękuję ostatnio za pomoc. Mam jeszcze takie pytanie: w formularzu DS-260 mam siebie (main applicant) i męża. Przeszłam wszystkie kroki w swoim formularzu, na końcu mam podpisać i wysłać. Jeszcze tego nie zrobiłam. Czy mam najpierw uzupełnić formularz męża i dopiero podpisać i wysłać u siebie. Czy każdą osobę podpisuje i wysyła się oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Jeszcze jedno. Zauważyłam, że w większości pól wprowadzany tekst zmieniany jest na uppercase (wielkie litery) jak wprowadziłam id użytkownika w youtube (ciąg liter i cyfr, duże małe itd), to zamieniło na uppercase te literki które były małe.  A dla youtube robi to najwidoczniej różnicę, czy mała czy duża i jak sprawdzałam czy znajdzie usera, to takiego nie znajduje. Coś z tym robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Hej! Mam pytanie odnośnie edukacji. Ukończyłem technikum, bez matury i egzaminu zawodowego. Mam dyplom z ukończenia. W rubryce degree, diploma or certification co mam wpisać? HIGH SCHOOL DIPLOMA? 

Drugie pytanie odnosi się także do edukacji. Muszę podawać adres gimnazjum albo podstawówki? czy szkoła średnia wystarczy ?

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, MacTwist89 said:

Hej! Mam pytanie odnośnie edukacji. Ukończyłem technikum, bez matury i egzaminu zawodowego. Mam dyplom z ukończenia. W rubryce degree, diploma or certification co mam wpisać? HIGH SCHOOL DIPLOMA? 

Drugie pytanie odnosi się także do edukacji. Muszę podawać adres gimnazjum albo podstawówki? czy szkoła średnia wystarczy ?

Dzięki z góry

373418214_272439142308196_3455535943208817597_n.png.22f42c8492954ac2773cc0bbf6a3e5d5.png

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...