Skocz do zawartości

Wyjazd do USA


iwona19

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, kaskanj napisał:

Zawracają tylko tych którzy są podejrzany na pierwszy rzut oka, lub kręcą coś przy odpowiadaniu na zadawane przez celnika pytania.

Nie tylko. Także tych którzy przedłużyli poprzedni pobyt ponad deklarowany okres, pracowali bez odpowiedniego zezwolenia. Lub naruszyli jakiekolwiek inne prawo podczas pobytu w USA i zostali złapani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz z przesiadka to tez na tym lotnisku wypytuja o mnostwo rzeczy. Z mojego doswiadczenia to oni sa jeszcze bardziej upierdliwi niz w Stanach.

Lecialam w sobote do Stanow z przesiadka w Amsterdamie i ta babka co mnie wypytala rzeczy, nawet w sumie nie wiem po co, skoro ja na GC, no ale niewazne. W kazdym badz razie jak jej powiedzialam, ze glownym celem mojej podozy bylo wesele brata to zadala ze sto pytan, poczawszy od tego jak ma na imie zona mojego brata, kiedy sie oswiadczyli, kiedy zaczeli byc razem, kiedy mnie zaprosili, kiedy wiedzialam, ze polece na ten slub. No kurde, brakowalo jeszcze zeby zapytala jakiego koloru majtki miala panna mloda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

 

Lecialam w sobote do Stanow z przesiadka w Amsterdamie i ta babka co mnie wypytala rzeczy, nawet w sumie nie wiem po co, skoro ja na GC, no ale niewazne.

nawet "na GC" pracownik imigracyjny na lotnisku jest w stanie sie wypytwac cala mase rzeczy do tego stopnia aby Cie zdenerwoac.

Malo tego, mozesz miec nawet secondary.

Malo tego: moga nawet sprawdzac Twoj bagaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...