Skocz do zawartości

Pierwszy lot do USA przez Kanadę


loyer1

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, loyer1 napisał:

A jeszcze pytanko, co z nadawanym bagażem? Jak oddam na Okęciu to odbiorę dopiero na Hawajach? Czy będę musiał odebrać w Vancouver i jeszcze raz nadać/oddać? Wszystkie 3 loty (WAW-AMS-YVR-KOA) mamy na jednej rezerwacji KLM.

 

A lecisz ciagle tymi samymi liniami lotniczymi i masz wsysstko na jednym bilecie? Jak tak to oni powinni z automatu przerzucać bagaże a jak nie to musisz je odebrać i na nowo oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
48 minut temu, Lepecki napisał:

 

A lecisz ciagle tymi samymi liniami lotniczymi i masz wsysstko na jednym bilecie? Jak tak to oni powinni z automatu przerzucać bagaże a jak nie to musisz je odebrać i na nowo oddać

Nie znasz specyfiki odpraw emigracyjnych do USA więc nie wiesz że wcale tak nie musi być. Raczej nie wprowadzaj nikogo w błąd złymi poradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lepecki napisał:

 

A lecisz ciagle tymi samymi liniami lotniczymi i masz wsysstko na jednym bilecie? Jak tak to oni powinni z automatu przerzucać bagaże a jak nie to musisz je odebrać i na nowo oddać

Po raz kolejny piszesz bzdury bo tak Ci się wydaje. Przykrec trochę z tymi poradami. Każdy kto poleciał chociaż raz wie że na POE bagaże odebrać trzeba żeby przejść z nimi celników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kzielu napisał:

Po raz kolejny piszesz bzdury bo tak Ci się wydaje. Przykrec trochę z tymi poradami. Każdy kto poleciał chociaż raz wie że na POE bagaże odebrać trzeba żeby przejść z nimi celników.

Dokladnie. Przykladowo na ORD zaraz za celnikami sa tasmy, na ktore wrzuca sie z powrotem bagaze na connecting flights.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, jkb said:

Dokladnie. Przykladowo na ORD zaraz za celnikami sa tasmy, na ktore wrzuca sie z powrotem bagaze na connecting flights.

Z tym ze w Vancouver jest akurat tak jak wczesniej pisali @mcpear i @pelasia;)

https://www.aircanada.com/us/en/aco/home/fly/at-the-airport/airport-information/vancouver-Int-airport/int-us.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Dziekuje bardzo za wyróżnienie ale ja przez Vencouver nigdy nie lecialam. Ja miałam przyjemnosc leciec przez Montreal i to do PL a nie do USA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎20‎.‎10‎.‎2018 o 17:58, pelasia napisał:

Dziekuje bardzo za wyróżnienie ale ja przez Vencouver nigdy nie lecialam. Ja miałam przyjemnosc leciec przez Montreal i to do PL a nie do USA. :D

Do Polski przez caly lot bagazu sie nie widzi. Dopiero w porcie docelowym. No chyba ze gdzies po drodze walizki wetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andyopole napisał:

Do Polski przez caly lot bagazu sie nie widzi. Dopiero w porcie docelowym. No chyba ze gdzies po drodze walizki wetnie.

Dokładnie , dlatego tez było moje zdziwienie gdy nam powiedziano, ze trzeba nadać ponownie. Jak widac, nawet na lotnisku jeden drugiemu zaprzecza. Pozniej sie dziwić, ze człowiek głupieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...