Skocz do zawartości

Polska i kontrowersje (nacjonalizm, itp.)


katlia

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, vlade napisał:

Moimi sąsiadami jest para gejów, lekarz i pracownik na uni. Bardzo sympatyczni, ciagle trzymamy graty dla małych dzieci,  które nam zostały bo chłopaki starają się o dziecko. Lekarz pracuje w szpitalu zaraz obok gdzie mieszkamy, siedzi tam często na nocnych dyżurach. A to jest zachodnia PA,  nie jakaś tam oświecona CA i zawsze uśmiecham się na myśl, ze w promieniu 15 mil każdy obrońca tradycyjnych wartości rodzinnych, jak wyląduje na ojomie to z 50% prawdopodobieństwem w rekach tego geja będzie to czy nasz szacowny obrońca będzie żył czy nie.

 

jezeli ta para zachowuje normalnie - tak jak zachowuja sie mezczyzni to jest jak najbardziej ok ! ja nie mam nic przeciwko, nie wiem, ze sa gejami, mam to gdzies, nie interesuje mnie co robia w domu / lozku / kuchni itp

a jak oni sie zachowuja ? pokazuja wszystkim zniewiescialy sposob bycia ? czy moze tylko 1 z nich jest kobiecy ? Kiedys 1 raz jak zobaczylem takiego kobiecego mezczyzne to zastanawialem sie, czy moze on jest na jakis prochach czy jakis problem z psychika....

W Polsce taki by gdzies stanal na jakies wichurze. Zaczal by gadac, zachowywac sie to by podszedl jakis miejscowy i sie zapytal "chlopie kurr...ok z Toba ?"

Znajomy kiedys na studiach mi powiedzial: "wyslac ich kur...do wojska na 2,3 lata" 

by the way, zima w nyc, wszyscy mezczyzni w kobiecych ciuchach i butach na obcasach oraz te "trannies" pochowaly sie w swoich domach...powychodza na manattan na wiosne dopiero niczym biociany, ktore przyleca do PL.

Powiem tak. Macie racje ! Ja po prostu swiata nie widzialem, albo sie wychowywalem w slabym towarzystwie. Swiat teraz idzie w takim kierunku. 

Albo moze powinienm sie urodzic ze 150 lat temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, ilya_ napisał:

a jak oni sie zachowuja ? pokazuja wszystkim zniewiescialy sposob bycia ? czy moze tylko 1 z nich jest kobiecy ? Kiedys 1 raz jak zobaczylem takiego kobiecego mezczyzne to zastanawialem sie, czy moze on jest na jakis prochach czy jakis problem z psychika....

No to sa twoje przemyslenia, ale czemu ma byc mu nie wolno sie tak zachowywac? Niech robi co chce, o ile nie wchodzi Ci w droge...

4 minuty temu, ilya_ napisał:

Znajomy kiedys na studiach mi powiedzial: "wyslac ich kur...do wojska na 2,3 lata" 

A znajomego cytujesz bo sie z nim zgadzasz, czy chcesz napietnowac glupia wypowiedz?

5 minut temu, ilya_ napisał:

Zaczal by gadac, zachowywac sie to by podszedl jakis miejscowy i sie zapytal "chlopie kurr...ok z Toba ?"

Ten sam miejscowy, ktory zone w domu bije bo zupa za slona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jkb napisał:

Ten sam miejscowy, ktory zone w domu bije bo zupa za slona?

Sam juz nie wiem, czy Twoj miejscowy (od zupy zbyt slonej) nie jest lepszy od takiego 'miejscowego', ktory w wieku 25 lat (plus minus 5 lat) ucieka ze swojego kraju w karawanie lub przez morze Srodziemne. Bohaterow w rodzinie nie mam, ale w czasie wojny nie wiali - ten co mial zginac to ginal, ten co mial przezyc to przezyl. Nawet jesli zona za slona zupe od czasu do czasu przebatozyl, to dzisiaj sie po latach sie mu pamieta ze smierci sie nie klanial, a o Polske walczyl.

I jakos milej mi corce opowiadac o przodku, ktory moze zagladal do kieliszka, moze i mial czasami ciezka reke, ale z bronia walczyl o kraj (i cholera o Chorwacji tu mowa), niz mialbym rodzinna tradycje budowac na tym, ze po przeplynieciu morza napastowal jakies Niemki/Francuzki lub po samochodach na Polach Elizejskich skakal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ilya_ napisał:

Powiem tak. Macie racje ! Ja po prostu swiata nie widzialem, albo sie wychowywalem w slabym towarzystwie. Swiat teraz idzie w takim kierunku. 

 

Albo moze powinienm sie urodzic ze 150 lat temu. 

Niekoniecznie, moze po prostu masz takie predyspozycje, ze zauwazasz rzeczy których inni nie widzą, i rzeczy te bardziej Cię draznią niz innych... I zycie w Nowym Jorku zdecydowanie tutaj nie słuzy... Ja na przykład "nie widzę" jak ludzie są ubrani. W OGÓLE. Jakbym miał powiedziec, kogo dziś widziałem i co nosił... nie potrafiłby. Do tego stopnia, ze kiedyś moja dziewczyna gdy się gapnęła, zaczęła przeprowadzac "cwiczenia" - pierwszy raz, siedzimy w metrze, a ona - "Odwróc głowę, nie patrz na mnie, powiedz jakiego koloru kropki na bluzce...." "Yyy....Masz kropki....?" Pamiętam, ze to nie był dobry dzień :)

Tak czy inaczej, zauwazc jakie kurtki czy buty noszą faceci na Manhattanie to juz w ogóle poza moim poziomem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rzecze1 napisał:

Tak czy inaczej - news just in - http://niezalezna.pl/247595-wiceszef-msz-dla-niezaleznapl-o-liscie-ambasador-usa-forma-i-tresc-nieznane-przyjetym-obyczajom

Piękny list od pani Ambasador, i wreszcie wyjaśnienie ostatnich wydarzeń!

 

 

no co - broni babka swojej stacji. Wlascicielem TVN jest bodajze cos/ktos z USA - nie bede teraz szukal / googlowal...

btw - ten material o Hitlerze i zwolennikach w lesie to fake - w jakim celu zrobiony ? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ilya_ napisał:

no co - broni babka swojej stacji. Wlascicielem TVN jest bodajze cos/ktos z USA - nie bede teraz szukal / googlowal...

btw - ten material o Hitlerze i zwolennikach w lesie to fake - w jakim celu zrobiony ? Nie wiem.

Ze fake, to na prawicy narracja taka jest od poczatku. Nic sie nie dzieje, nie ma kontrowersji, wszystko jest w porzadku, to antypolskie prowokacje...

Tylko w takim razie dlaczego 2 dni po wtargnieciu ABW do domu dziennikarza nasz niezlomny rzad sie zwinal jak domek z kart, majac do dyspozycji caly apart panstwowy i nie mogac niczego udowodnic ... To juz lepiej bylo w ogole nic nie robic...

Nie mowiac o tym, ze jeden z uczestnikow - Adam B. - przyznal sie do zarzutow.... Pewnie mu zaplacili :rolleyes:

Serio, mozemy rozmawiac do bolu, ale jak ktos odmawia przyjmowania faktow bo nie zgadzaja sie z jego odczuciami... no to to juz chyba jest nie do przeskoczenia.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...