Skocz do zawartości

Polska i kontrowersje (nacjonalizm, itp.)


katlia

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, ilya_ napisał:

zadasz sobie to pytanie jak ci syn / corka przyjdzie do domu i powie, ze chce plec zmienic. 

Wolałbys żeby popełnił(a) samobójstwo jak to się często zdarza u ludzi mając pustoglowych rodziców ?

Myślisz że jak tak się dzieje to jakaś polityka ma na to wpływ ? Czy robią to na złość rodzicom ?

Twoje odpowiedzi są na serio interesujące .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilya_ napisał:

 

wolalbym aby sie leczyl/leczyla.

Wlasnie takie odpowiedzi sa interesujace... Mi sie mowiac szczerze w glowie nie miescilo ze istnieja w miare logicznie myslacy ludzie (a za taka osobe Cie uwazam) ktore moga myslec ze takie rzeczy mozna leczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

a jak tam Drodzy Forumowicze odniesiecie sie do aktualnej sytuacji we Francuskiej Republice i neoliberalnej polityki uprawianej przez Pana Makrona ? 

Tez mialem  @ilya_ za rozsadnego goscia, i to ze swojej alma mater w dodatku, ale w tym watku takie bzdury plecie ze :wacko:

2 godziny temu, ilya_ napisał:

wolalbym aby sie leczyl/leczyla.

Z czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Drodzy Forumowicze odniesiecie sie do aktualnej sytuacji we Francuskiej Republice i neoliberalnej polityki uprawianej przez Pana Makrona ? 
jeden z przedmowcow oglosil tutaj ze liberalizm to przyszlosc. 
A CNN już to pokazywał?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2238553596359111&id=1732451630302646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciolka, ktora jest transgender female, czyli urodzila sie w meskim ciele, mowila, ze ona od dziecka uwazala sie za dziewczynke. Wspominala nawet taka sytuacje, kiedy mama jednej z jej kolezanek powiedziala, ze chlopcy nie moga jej odwiedzac po godzinie 8:00 wieczorem, na co moja znajoma pomyslala, ze to fajnie, ze w koncu bedzie tylko babskie grono po 8, zapominajac, ze ona sama uwazana jest przez reszte za chlopca. 

Kolejna sprawa to to, ze za kazdym razem kiedy ja pytali kim chce zostac kiedy dorosnie, odpowiadala “I wanna be a girl!” Majac wtedy na mysli ze uda jej sie zebrac pieniadze na Operacje zeby tej zmiany w koncu dokonac. 

 Jest normalnie funkcjonujacym czlowiekiem z ta jedna cecha (chec zmiany plci) ktora ja wyroznia. Ja na prawde nie widze powodu zeby miala sie z czegokolwiek leczyc. To ludzie z zewnatrz maja z tym problem i chcieliby ja leczyc (gdyby sie dowiedzieli, ze jest transgender, a tego nie widac) ale nie ona sama. Ludzie maja jakies dziwne wyobrazenia o transgender i pewnie mysla, ze to tylko osoby robiace drag show czy cos. Kiedy poznalam moja znajoma to nawet nie wiedzialam ze ona jest transgender. A poznalam ja kiedy u znajomego ogladalismy kolejny odcinek Game of Thrones i ona byla w kuchni i pytala mnie co najbardziej lubie jesc i czy na nastepny seans ma mi zrobic pierogi. Nawet mi przez mysl nie przeszlo, ze to transgender female. 

Prawde powiedziawszy nigdy wczesniej nie spotkalam osoby, do ktorej moglabym w srodku nocy zadzwonic zeby bez wielkiej lachy zawiozla mnie do szpitala. A ona nie dosc ze mnie zawiozla, to siedziala kilka godzin i czekala az mnie skoncza operowac i az sie wybudzilam z narkozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...