Skocz do zawartości

I co teraz? :o proszę o informację!


catyilin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Witajcie wszyscy :) niedługo kończę magistra z dietetyki i od paru lat myślałam nad przeprowadzają do USA. Niestety przez ten cały czas szukania nie znalazlam żadnych konkretnych informacji na temat tego czy mój magister będzie dla nich coś znaczyl? Czy będę musiała dorobić jakieś kursy? Studia? Ile to będzie trwało? Ile kosztowało? I na jakie zarobki mogę się mniej więcej nastawić. Jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o informację. Będzie ogromnie wdzięczna. Trzymajcie się ciepło! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, catyilin napisał:

Cześć! Witajcie wszyscy :) niedługo kończę magistra z dietetyki i od paru lat myślałam nad przeprowadzają do USA. Niestety przez ten cały czas szukania nie znalazlam żadnych konkretnych informacji na temat tego czy mój magister będzie dla nich coś znaczyl? Czy będę musiała dorobić jakieś kursy? Studia? Ile to będzie trwało? Ile kosztowało? I na jakie zarobki mogę się mniej więcej nastawić. Jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o informację. Będzie ogromnie wdzięczna. Trzymajcie się ciepło! 

Zacznijmy od tego w jaki sposob zamierzasz sie przeprowadzic bo bez planu na to, reszta pytan nie ma sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, catyilin said:

Cześć! Witajcie wszyscy :) niedługo kończę magistra z dietetyki i od paru lat myślałam nad przeprowadzają do USA. Niestety przez ten cały czas szukania nie znalazlam żadnych konkretnych informacji na temat tego czy mój magister będzie dla nich coś znaczyl? Czy będę musiała dorobić jakieś kursy? Studia? Ile to będzie trwało? Ile kosztowało? I na jakie zarobki mogę się mniej więcej nastawić. Jeśli ktoś coś wie to bardzo proszę o informację. Będzie ogromnie wdzięczna. Trzymajcie się ciepło! 

Niestety koledzy maja racje, zacznij od zorientowania się jakie w ogóle są drogi do legalnej imigracji do USA bo jest ich bardzo bardzo mało:

- wygrana w loterii wizowej (szanse 0,4%)

- sponsorowanie rodzinne (tylko jeśli masz bardzo bliska rodzine w usa)

- sponsorowanie przez pracodawcę (musisz mieć wyjątkowe umiejętności), niewielu pracodawców teraz chce sponsorować bo to kosztowny proces

- małżeństwo z obywatelem

innych dróg nie ma. Chyba że interesuje Cię tylko czasowy pobyt w USA to poszukaj praktyk w zawodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, catyilin napisał:

Cześć! Witajcie wszyscy :) niedługo kończę magistra z dietetyki i od paru lat myślałam nad przeprowadzają do USA. Niestety przez ten cały czas szukania nie znalazlam żadnych konkretnych informacji na temat tego czy mój magister będzie dla nich coś znaczyl? 

to ile lat lacznie szukalas tych informacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andyopole napisał:

Oj tam, oj tam. Dziewczyna chce kwaterowac w USA a Wy tutaj zaczynacie problemy. Wizy, plany, doświadczenie, po co to komu. :P

z uplywem czasu i zapytaniami ludzi na forum wydaje mi sie to kategoria wizowa juz chyba ma coraz mniejsze znaczenie. 

Przepis jest prosty na emigracje. :wub:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...