Skocz do zawartości

Czy zalujecie przeprowadzki do USA?


dudek36

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, barnclose napisał:

Ja ostatnio bedac w Polsce zauwayzlem ogromna fascynacje kuchnia amerykanska. Wszedzie otwieraja steak housy i gourmet "burgery". Tych barow mlecznych do ktorych tesknimy coraz mniej, wiec o bigos i zurek juz coraz trudniej.

Pod koniec lat dziewiecdziesiatych z wielkim hukiem otworzyli restauracje TGiF we Wroclawiu, nawet raz tam zdarzylo mi sie byc. Ciekawe czy jeszcze istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, andyopole napisał:

Pod koniec lat dziewiecdziesiatych z wielkim hukiem otworzyli restauracje TGiF we Wroclawiu, nawet raz tam zdarzylo mi sie byc. Ciekawe czy jeszcze istnieje?

No i po co? Mam nadzieje ze splajtowala restauracja, bo inaczej bedzie trudniej marudzic na ta straszna amerykanska kuchnie jezeli rodacy popieraja junk foody w Polsce ;) 

E sprawdzilam.... jest w Warszawie. Szkoda... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, katlia napisał:

No i po co? Mam nadzieje ze splajtowala restauracja, bo inaczej bedzie trudniej marudzic na ta straszna amerykanska kuchnie jezeli rodacy popieraja junk foody w Polsce ;) 

E sprawdzilam.... jest w Warszawie. Szkoda... 

 

 

 

To juz widac po ludziach. Moje ospostrzezenie po ostatnim pobycie w Polsce bylo takie. Chyba tutaj nawet o tym pisalem.

O ile dziewczyny w miare OK to chlopaki z pokaznym brzuchem to nierzadki widok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, barnclose napisał:

Ja ostatnio bedac w Polsce zauwayzlem ogromna fascynacje kuchnia amerykanska. Wszedzie otwieraja steak housy i gourmet "burgery". 

 

Nie tylko w Polsce. Paryż w niektórych miejscach wygląda już jak Brooklyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, katlia said:

Dzięki bardzo, poczytam! Może odkryję jakąś oazę na tej pustyni :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, mola said:

Wiesz, to jakby grupa Japończyków jechała przez Polskę narzekając, że wszędzie ten wstrętny żurek i bigos i ani jednej knajpy z porządnym sushi na trasie... Taki już lokalny folklor :) 

Owszem, dokładnie tak jest :) ale co z tego :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, andyopole said:

 

 

To juz widac po ludziach. Moje ospostrzezenie po ostatnim pobycie w Polsce bylo takie. Chyba tutaj nawet o tym pisalem.

O ile dziewczyny w miare OK to chlopaki z pokaznym brzuchem to nierzadki widok..

Prawda - coraz gorzej z tymi polaczkami i owszem, fast foody tez maja się w PL dobrze a do tego panowie lubią sobie chlupnąć i od piwa brzuch rośnie :/ 

ale jakoś tak w Wawie miałam swoje sprawdzone miejsca gdzie można było fajnie zjesc a tu jakoś nie mogę się odnaleźć... może czasu trzeba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...