Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie w Polsce 2020 - jak glosowac


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Xarthisius napisał:

You're welcome! :) Zarzekalem sie, ze nie bede glosowal, ale tez wypelnilem formularz i czekam na pakiet.

Byłbym zapomniał! W czasie pracy przesłałem linki do konsulatu w LA komu się da, a w domu, najadłszy się, a o rejestracji zapomniawszy. Już idę do sejfu po paszport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zmień przeglądarkę na inną - ja w Firefox bez problemu zarejestrowałem całą rodzinę. W sumie przez zmiany w kodeksach wyborczych PAD będzie miał w obu rundach 4 głosy więcej przeciw sobie. Gdyby nie korespondencyjne byśmy pewnie nie uczestniczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Qrna! Juz PiSiory hakują. System nie przyjmuje mojego PESEL. Wpisuje numer a gdy przechodzę do następnej rubryki, PESEL z okienka znika. :angry:

Spróbuję później, może cały West Coast się rzucił do rejestracji.

A może to platfusiaki hakują? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Xarthisius napisał:

Juz dostalem 16 maili, ze moj wniosek o dopisaniu do spisu zostal zaakceptowany. To chyba znak, ze bardzo powaznie podchodza do mojego zgloszenia. Ciekawe czy kart do glosowania tez dostane tyle :)

Tzn ze jestes traktowany wyjatkowo powaznie, odpal troche tych kart w razie cus, moze Adriana wspomoge?

Mnie potraktowano jeszcze powazniej, wczoraj sam pan konsul z LAX byl uprzejmy do mnie zadzwonic.  :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Xarthisius napisał:

Juz dostalem 16 maili, ze moj wniosek o dopisaniu do spisu zostal zaakceptowany. To chyba znak, ze bardzo powaznie podchodza do mojego zgloszenia. Ciekawe czy kart do glosowania tez dostane tyle :)

Ja tylko 8. Czy to znaczy ze cos jest nie tak jezeli ja dostalem 8 a Ty 16  ?

;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...