Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie w Polsce 2020 - jak glosowac


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Xarthisius napisał:

Na stronie ewybory mozesz sprawdzic status jakby co.

Dzieki -  Juz chcialem krzyczec ze falszuja wybory  bo "Nie odnaleziono wniosku dla podanych danych." - ale po 3 nieudanych probach przypomnialem sobie ze mam ń w nazwisku :)

No i "Pakiet wyborczy wysłany". Moze w poniedzialek przyjdzie - mam USPS daily delivery digest wiec bede wiedzial z rana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
11 minut temu, Xarthisius napisał:

U nas sie pokazywalo jako "a piece of mail we don't have an image for" w informed delivery. Jak bedzie niewiadomo co, to to ;)

Wlasnie dzisiaj mialem cos takiego i liczylem ze to to... Ale tylko przyszedl rachunek dla zony od lekarza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po dwoch kolejnych daily digestach pokazujacych "piece of mail" dostalem w koncu pakiet. Rozumiem ze on musi wrocic spowrotem do niedzieli ?

Interesujace jest to ze wybralem komisje z Chicago (pierwsza z brzegu) a przyszlo i wraca do konsulatu w NYC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! Nie do niedzieli. Najpóźniej w sobotę, pod warunkiem że w sobotę ktoś tę przesyłkę odbierze! Konsul w moim okręgu powiedział mi że najlepiej żeby było na miejscu w piątek.  Myśmy wysłali dziś kilkanaście pakietów UPSem "overnight" do Los Angeles. Poczcie nie wierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, andyopole napisał:

NIE! Nie do niedzieli. Najpóźniej w sobotę, pod warunkiem że w sobotę ktoś tę przesyłkę odbierze! Konsul w moim okręgu powiedział mi że najlepiej żeby było na miejscu w piątek.  Myśmy wysłali dziś kilkanaście pakietów UPSem "overnight" do Los Angeles. Poczcie nie wierzę. 

ok - tak jutro zrobie, UPS albo FedEx, dobry pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...