Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie w Polsce 2020 - jak glosowac


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, rzecze1 napisał:

WOW. Polska "prawica" trzyma się u Was niezle... Wygląda na to, ze niewiele wśród amerykańskiej Polonii się zmieniło w przeciągu ostatnich 30 lat.

W wiekszosci okregow wyborczych wygral Trzaskowski. Jedynie tam gdzie sa duze skupiska Goralenvolku I wyznawcow Radia Maryja wygral Duda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Akurat byłem w garażu gdy szedł nasz listonosz. U nas idzie "z buta" najpierw "tamtą" strona ulicy a potem wraca moją stroną. W tamtą stronę niósł w ręku dużą kopertę, myślałem że będzie moja. Niestety, do mnie doniósł tylko rachunki... :D

Tak że, poniedziałek. Znów będę zbierał pakiety od Polonii na wysyłkę "overnight" we czwartek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

Trzeba przyznac ze konsulat w Chicago jest bardzo konsekwentny. Dzis przyszla karta tylko dla mnie, tak jak w pierwszej turze. Zakladam, ze @mola dostalaby jutro, ale przez swieto, bedzie w poniedzialek.

Mam swoją teorię. Czy mola ma twoje nazwisko czy do rodowego dodała swoje? I czy rodowe nie jest dalej w alfabecie niż twoje. Tak było w przypadku mojej żony, która w alfabetycznym porządku jest dużo wyżej niż reszta domowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, mcpear said:

Mam swoją teorię. Czy mola ma twoje nazwisko czy do rodowego dodała swoje? I czy rodowe nie jest dalej w alfabecie niż twoje. Tak było w przypadku mojej żony, która w alfabetycznym porządku jest dużo wyżej niż reszta domowników.

Ma rodowe, ale zdecydowanie wygrywa w przedbiegach, bo zaczyna sie od pierwszej litery alfabetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że nawet ja się jednak zdecydowałam zagłosować w drugiej turze (kij w oko Dudzie!) i się zapisałam na wybory (i męża tez), ale nic do domu jeszcze nie dostaliśmy.... my z nazwiska w drugiej połowie alfabetu raczej wiec może coś jest w tej teorii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...