Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam podobną sytuację z dokumentami jak niektórzy tutaj. Wypełniłem ds-260, końcówką sierpnia, wysłałem swoje dokumenty chwilę później.  Nie dostałem odpowiedzi zwrotnej oprócz automatycznego maila. Jednak później wziąłem ślub i w grudniu odblokowałem swoje ds-260 i dodałem żonę jak i jej ds-260. Potem od razu wysłałem ponownie wszystkie moje i żony dokumenty. Do dziś nie otrzymałem informacji, czy wszystko z dokumentami jest ok. W automatycznym mailu jest napisane, że powinienem taką informację otrzymać po czasie od 3 do 6 tygodni. Nie wiem za bardzo czy coś w tej sytuacji działać, czy czekać jeszcze. Mam numer 8XXX

Edytowane przez Cypher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cypher napisał:

Cześć,

mam podobną sytuację z dokumentami jak niektórzy tutaj. Wypełniłem ds-260, końcówką sierpnia, wysłałem swoje dokumenty chwilę później.  Nie dostałem odpowiedzi zwrotnej oprócz automatycznego maila. Jednak później wziąłem ślub i w grudniu odblokowałem swoje ds-260 i dodałem żonę jak i jej ds-260. Potem od razu wysłałem ponownie wszystkie moje i żony dokumenty. Do dziś nie otrzymałem informacji, czy wszystko z dokumentami jest ok. W automatycznym mailu jest napisane, że powinienem taką informację otrzymać po czasie od 3 do 6 tygodni. Nie wiem za bardzo czy coś w tej sytuacji działać, czy czekać jeszcze. Mam numer 8XXX

Cześć, ja również czekam wciąż na info z ich strony. Chyba trzeba będzie tam zadzwonić i dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wysłałem maila do KCC, gdyż mam ten sam problem - o czym wspominałem stronę czy dwie wcześniej. Też mnie zaniepokoił brak odp., choć już minęło więcej niż 6 tygodni.

Odpisali mi tak:

Quote

After sending documents to KCCDVDocuments@state.gov, you will receive an automatic reply to your email.  If there are no attachments, the auto reply explains there are no documents attached to the email.  If there are attachments, the auto reply explains we received your email and are currently processing your documents.  Please allow time for processing of your documents.  Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number.  Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed.

Jeśli się nie odezwą w przeciągu 2-3 tygodni, to poślę załączniki jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi guys. I'm from Belarus. We have the same problem as you in connection with proclamation 10143. Belarusians are being interviewed at the Embassy in Warsaw. The Embassy wrote to us that they are not going to invite anyone for an interview. We created a group in telegram and we want to try to get an exception for DV2021 and get an interview the Embassy in Warsaw. This group already has a lawyer, Curtis Morrison. If you want to join us here is the link https://t.me/dv2021schengen. Let's work together to get us invited for an interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ntcm napisał:

Cześć,

Wysłałem maila do KCC, gdyż mam ten sam problem - o czym wspominałem stronę czy dwie wcześniej. Też mnie zaniepokoił brak odp., choć już minęło więcej niż 6 tygodni.

Odpisali mi tak:

Jeśli się nie odezwą w przeciągu 2-3 tygodni, to poślę załączniki jeszcze raz. 

Czyli wysłałeś dokumenty nie czekając na informację z ich strony, że powinieneś je przesłać? Dobrze rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Krystian321 said:

Dziękuję. Czy może mi 'ktoś' przypomnieć jeszcze jakie dokumenty dokładnie trzeba wysłać ?

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-if-you-are-selected/diversity-visa-prepare-supporting-documents.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Xarthisius napisał:

Dziękuję. Pewnie jedno z kolejnych głupich pytań, ale jaki powinien być tytuł wiadomości, w której wysyłam skany dokumentów? Sam numer CN wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...