Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, stalindg2 napisał:

Paradoksalnie cieszy mnie, że to nie jest jednostkowy problem, bo to znaczy, że w KCC zwyczajnie jest bajzel i może w kwietniu jak skończy się ban, zaczną normalnie pracować.

Myślę, że w najbliższych dniach spróbuję do nich zadzwonić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałam swój DS260 we wrześniu, po kilku dniach zostałam poproszona o przesłanie dokumentów. Po wysłaniu dostałam automatycznego e-maila, tydzień później otrzymałam e-maila, że coś im nie pasuje w moich dokumentach. Naprawiłam błąd i przesłałam je jeszcze raz, już w prawidłowy sposób. Ostatni e-mail jaki dostałam to taki, że dokumenty są w porządku i mam czekać aż mój numer będzie current (chociaż w chwili otrzymania e-maila już był). No i że ze względu na proklamacje prezydenta wizyty w ambasadzie są wstrzymane. Także coś tam w tym KCC robią i chyba trzeba czekać na swoją kolej. Ciekawa jestem czy coś się ruszy dalej do końca września...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Diversity Visa 2021 Applicants:  DV applicants for the 2021 fiscal year (DV-2021) should wait to be notified of the scheduling of an interview in accordance with the phased resumption of visa services framework.




https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/rescission-of-presidential-proclamation-10014.html

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...