Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym roku wszystkich :)

Dla zainteresowanych mam złą wiadomość - musimy minimum do kwietnia czekać na nasze spotkania w Ambasadzie ponieważ "pomarańczowy" znów szaleje i przedłużył ban do końca marca... Jedyna nadzieja, że Joe to cofnie - ale nie liczyłbym bo dla niego ważniejszy jest klimat niż to co jego kraj napędza czyli imigranci (legalni).

Do poczytania: https://www.usnews.com/news/politics/articles/2020-12-31/trump-extends-pandemic-related-visa-ban-through-march-31?fbclid=IwAR3176kxBcjM8Se8wVTry30FVSQVnCJTL71hdKXOffnR69c5bOc8zr2u2-s

 

Jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę w Nowym Roku :)

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście już e-mail od KCC z prośbą o wysłanie im skanu wszystkich dokumentów? Zastanawiam się, czy przypadkiem nic nie przegapiłam z racji tego, że e-mail ten trafia nawet do SPAM.
Tak już dawno temu bo o ile się nie mylę był to sierpień.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, gabby95 said:

Dostaliście już e-mail od KCC z prośbą o wysłanie im skanu wszystkich dokumentów? Zastanawiam się, czy przypadkiem nic nie przegapiłam z racji tego, że e-mail ten trafia nawet do SPAM.

Wszystko już wysłane i potwierdzone, maila dostałem pod koniec sierpnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hazetingen napisał:

Wszystko już wysłane i potwierdzone, maila dostałem pod koniec sierpnia. 

A jakie macie numery? Mój mąż ma 26xxx i czekamy z wysłaniem DSów. Jakoś tracę nadzieję, że w tym roku uda się dostać zieloną kartę z tak wysokim numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Izuska napisał:

A jakie macie numery? Mój mąż ma 26xxx i czekamy z wysłaniem DSów. Jakoś tracę nadzieję, że w tym roku uda się dostać zieloną kartę z tak wysokim numerem.

26xxx to duzy numer w tym roku, ja bym się wstrzymała bo złożenie DS260 jest jednoznaczne z chęcią imigracji a to może później stanowić problem przy uzyskaniu ESTA lub wizy turystycznej B1/b2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, mvgda said:

26xxx to duzy numer w tym roku, ja bym się wstrzymała bo złożenie DS260 jest jednoznaczne z chęcią imigracji a to może później stanowić problem przy uzyskaniu ESTA lub wizy turystycznej B1/b2

Udzial w loterii nie jest przeszkoda do uzyskania ESTA/B2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Udzial w loterii nie jest przeszkoda do uzyskania ESTA/B2. 

Udział w loterii nie, ale z tego co czytałam to wysłanie DS260 już tak. Dlatego wstrzymuje się z wysłaniem. Chociaż nie ukrywam, że z drugiej strony boje się, że potem (np po sprawach sądowych)  dostaną wizy tylko Ci,którzy wyrazili taką chęć (a wyrażeniem chęci jest właśnie złożenie DS260 a nie sam udział w loterii). 

Kilka miesięcy ciągłego sprawdzania sytuacji za mną i kolejnych kilka przede mną. No nic, czekam i obserwuję dalej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...