Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Niestety już po wysłaniu DS260 i otrzymaniu prośby o skany zaczęłam wątpić co do pytań o wykształcenie. Byłabym wdzięczna jakby ktoś mógł pomoc i doradzić czy powinnam prosić o rozblokowanie ankiety.
Mam dyplomy studiów licencjackich oraz magisterskich, po skończeniu magisterki już pracuje 5 lat. W tym roku zaczęłam kolejne licencjackie niestacjonarne internetowe.
W DS260 w current occupation wpisałam obecna prace oraz jako drugie ze jestem studentem na tej nowej uczelni. Natomiast w pytaniach o wykształcenie wpisałam magisterskie, te pierwsze licencjackie oraz high school, nie wpisując obecnych studiów gdyż ich jeszcze nie skończyłam. Liczbe szkół wpisałam 3.
Czy to jest błąd, tzn nie wpisanie obecnej uczelni w wykształceniu? Czy powinnam poprawić?

Z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jullav napisał:

Dzień dobry,

Niestety już po wysłaniu DS260 i otrzymaniu prośby o skany zaczęłam wątpić co do pytań o wykształcenie. Byłabym wdzięczna jakby ktoś mógł pomoc i doradzić czy powinnam prosić o rozblokowanie ankiety.
Mam dyplomy studiów licencjackich oraz magisterskich, po skończeniu magisterki już pracuje 5 lat. W tym roku zaczęłam kolejne licencjackie niestacjonarne internetowe.
W DS260 w current occupation wpisałam obecna prace oraz jako drugie ze jestem studentem na tej nowej uczelni. Natomiast w pytaniach o wykształcenie wpisałam magisterskie, te pierwsze licencjackie oraz high school, nie wpisując obecnych studiów gdyż ich jeszcze nie skończyłam. Liczbe szkół wpisałam 3.
Czy to jest błąd, tzn nie wpisanie obecnej uczelni w wykształceniu? Czy powinnam poprawić?

Z góry dziękuje!

ja takim małym błędem bym się nie przejmowała, ale mozesz napisać o odblokowanie ds i poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Xarthisius napisał:

EU 6,000 na grudzien

W sumie nic nam to nie daje . I tak w tym roku nie ma rozmów . Ciekawe kto się załapie na ten rok .Może ci którzy mieszkają w USA ?

My mamy  76XX , więc wedle wyliczeń z biuletynu może nasza kolej będzie na luty . Jeżeli sie mylę to proszę mnie poprawić .

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałam zaświadczenie z KRK o niekaralności, które przedstawia sobą mój pierwotny wniosek do KRK z pieczątka „nie figuruje”. Wniosek wypełniłam zgodnie z wytycznymi na stronie ambasady. W uzasadnieniu napisałam „w celu ubiegania się o wizę imigracyjna do USA”
Czy Wy mieliście tak samo? Czy to wystarczy dla KCC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...