Skocz do zawartości

DV 2021 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2020 o 19:44, Halyna napisał:

Jeśli tak = to piszesz dokładnie to co masz na wydruku z Krajowego Rejestru Sądowego. Nic więcej.

Jeżeli kiedykolwiek byłeś karany i wyrok Ci się zatarł, a napiszesz to co masz aktualnie na wydruku z KRS to "dobrze" - zrobisz miejsce innym którzy też wygrali, a Ciebie na rozmowie odrzucą...

Jeżeli będziesz miał szczęście to przejdziesz dalej.

Wiele osób tutaj mówiło, że amerykanie mają dojście do bazy policyjnej i jak tylko będą mieli jakieś wątpliwości to zadadzą Ci pytanie na rozmowie raz jeszcze: czy KIEDYKOLWIEK byłeś karany - i tutaj już nie ma innego wyjścia niż powiedzieć prawdę...

Ja w DS napisałem prawdę - co z tego wyniknie zobaczymy - ale jestem chociaż spokojny, że jak odpadnę to nie przez zatajenie czegoś tylko dlatego, że "przestępstwo" które popełniłem, dla nich jest rażące i dlatego się nie kwalifikuję.

Edytowane przez PHU_MONO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PHU_MONO napisał:

Jeżeli kiedykolwiek byłeś karany i wyrok Ci się zatarł, a napiszesz to co masz aktualnie na wydruku z KRS to "dobrze" - zrobisz miejsce innym którzy też wygrali, a Ciebie na rozmowie odrzucą...

Jeżeli będziesz miał szczęście to przejdziesz dalej.

Wiele osób tutaj mówiło, że amerykanie mają dojście do bazy policyjnej i jak tylko będą mieli jakieś wątpliwości to zadadzą Ci pytanie na rozmowie raz jeszcze: czy KIEDYKOLWIEK byłeś karany - i tutaj już nie ma innego wyjścia niż powiedzieć prawdę...

Ja w DS napisałem prawdę - co z tego wyniknie zobaczymy - ale jestem chociaż spokojny, że jak odpadnę to nie przez zatajenie czegoś tylko dlatego, że "przestępstwo" które popełniłem, dla nich jest rażące i dlatego się nie kwalifikuję.

"wiele osób"... "kłamstwo powtarzane 1000 razy"...
Nie, nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak = to piszesz dokładnie to co masz na wydruku z Krajowego Rejestru Sądowego. Nic więcej.

Miałam zabowiaznie do powrotu z Polski wraz z zakazem wjazdu na 6 miesięcy, który później został cofnięty. Opisałam dokładnie tak jak miałam na obu decyzjach. Nie korzystałam w końcu z żadnych usług.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,  jako wylosowany w dv2021 (300XX) chciałem się zapytać czy ktoś z Was bierze udział (rozważa, planuje?) w pozwie Charlesa Kucka i spółki? Ogólnie co o tym myślicie?   Opłata 1000usd z góry, sprawa dla wszystkich dv2021+reszta wiz imigracyjnych (jeśli dobrze rozumiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,  jako wylosowany w dv2021 (300XX) chciałem się zapytać czy ktoś z Was bierze udział (rozważa, planuje?) w pozwie Charlesa Kucka i spółki? Ogólnie co o tym myślicie?   Opłata 1000usd z góry, sprawa dla wszystkich dv2021+reszta wiz imigracyjnych (jeśli dobrze rozumiem).

Rozważam, chociaż mam CN 10***. Natomiast w przypadku kolejnego wydłużenia banu jest ryzyko nie trafienia na interview. Deadline jest do środy na uczestnictwo w pozwie. Jutro planuję podjąć ostateczną decyzje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10k to nisko,,,,wydaje mi się, że nawet jeśli przedłużyliby ban, a sprawę udało się wygrać to interview byłyby robione ,,,tak jak to było robione we wrześniu,,, przy moim numerze obawiam się że nawet jeśli sprawę wygrają to, czy np. nie będzie cut off prz 30k,,,,osobiscie wydaje mi się, że banu nie przedłużą, nawet jak Trump wygra (tak mi się wydaje, albo to tylko moje nadzieje :) ),,,mam wrażenie, że adwokaci tak specjalnie straszą Trumpem żeby brać udzial w pozwach,,,zastanawia mnie też dlaczedo dedline jest 14, gdzie 15 wychodzi niby nowy biuletyn,,,czy to ma jakiś związek czy tylko taka data,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10k to nisko,,,,wydaje mi się, że nawet jeśli przedłużyliby ban, a sprawę udało się wygrać to interview byłyby robione ,,,tak jak to było robione we wrześniu,,, przy moim numerze obawiam się że nawet jeśli sprawę wygrają to, czy np. nie będzie cut off prz 30k,,,,osobiscie wydaje mi się, że banu nie przedłużą, nawet jak Trump wygra (tak mi się wydaje, albo to tylko moje nadzieje  ),,,mam wrażenie, że adwokaci tak specjalnie straszą Trumpem żeby brać udzial w pozwach,,,zastanawia mnie też dlaczedo dedline jest 14, gdzie 15 wychodzi niby nowy biuletyn,,,czy to ma jakiś związek czy tylko taka data,,,

Mam dokładnie takie same obawy i przemyślenia. Z różnica w tym że mnie się wydaje że jeżeli Trump wygra to przedłużenie będzie, a jeżeli Biden to nie szybko to cofnie. W informacji o pozwie jest rozwniez informacja, że jeżeli nie uda się żeby wygrana dotyczyła wszystkich tak jak pierwotnie było w przypadku dv2020 to będzie dotyczyć tylko plaintiffs, których liczba na dany moment już jest ponad 100 osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jullav napisał:


Mam dokładnie takie same obawy i przemyślenia. Z różnica w tym że mnie się wydaje że jeżeli Trump wygra to przedłużenie będzie, a jeżeli Biden to nie szybko to cofnie. W informacji o pozwie jest rozwniez informacja, że jeżeli nie uda się żeby wygrana dotyczyła wszystkich tak jak pierwotnie było w przypadku dv2020 to będzie dotyczyć tylko plaintiffs, których liczba na dany moment już jest ponad 100 osób.

My mamy 75xx i mamy nadzieję ,że , choćby nawet i jeszcze zrobili ban po nowym Roku to jakaś tam szansa będzie .Płacenie w ciemno 1000 dolarów to pewne ryzyko ,bo nie wiadomo jak się to skończy .Uważam ,że ciągłe przedłużanie bana też szkodzi wizerunkowi USA . I powinni racjonalnie podejść do sprawy i nie przedłużać bana

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy 75xx i mamy nadzieję ,że , choćby nawet i jeszcze zrobili ban po nowym Roku to jakaś tam szansa będzie .Płacenie w ciemno 1000 dolarów to pewne ryzyko ,bo nie wiadomo jak się to skończy .Uważam ,że ciągłe przedłużanie bana też szkodzi wizerunkowi USA . I powinni racjonalnie podejść do sprawy i nie przedłużać bana

Ja się zdecydowałam nie uczestniczyć. Przejrzałam wczorajsze Q&A adwokatów (na ich stronie FB) oraz przeczytałam opis pozwu. W deklaracji jest cześć gdzie musisz opisać co już zrobiłeś żeby dostać wizę/GC, jak Cię dotyczy ban i kto na tym straci. W moim przypadku z CN 10k nie mam o czym pisać w sumie, obecnie czekam za mail od KCC z prośbą o skany. Tak że na razie się powstrzymuję.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kazek100 said:

.Uważam ,że ciągłe przedłużanie bana też szkodzi wizerunkowi USA . I powinni racjonalnie podejść do sprawy i nie przedłużać bana

Hahahahahaha.

Myslisz ze jakas zupelnie nieistotna loteria szkodzi wizerunkowi USA ? Ktory jest w tej chwili na totalnym dnie ?? No bez jaj....

Wiadomo ze wylosowani chca zeby wszystko poszlo po ich mysli, ale loteria z wizerunkiem US ma zerowa korelacje.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...