Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze w trudnych chwilach warto zajrzec do instrukcji... ;-)

Quote

NOTE: You must submit documentation of traffic incidents if:
(1) The incident involved alcohol or drugs;
Form N-400 Instructions 09/17/19 Page 14 of 18
(2) The incident led to an arrest; or
(3) The incident seriously injured another person.
You do not need to submit documentation for traffic fines or incidents that did not involve an arrest or did not
involve drugs or alcohol, if the only penalty was a fine of less than $500 or points on your driving record.

speeding oraz distracted driving (pod warunkiem ze nikomu nic nie zrobilas i ze speeding byl "rozsadny" a nie zaklasyfikowany jako "reckless driving") to sa traffic infractions / violations. Czyli NO YES NO NO ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Patipitts said:

Nie pomoge ilonka ale mam pytanie, jak sprawdzalas czy na twoim driving record masz cos wpisane? Ja teoretycznie spowodowalam stluczke ale zostalam wpisana jako uczestnik, zastanwiam sie jak to wyglada na moim driving record bo ubezpieczenie skoczylo do gory.

Chociaz wiesz co, teraz sobie pomyslalam, mialam raz wypadek ale bylam jedyna uczestniczaca osoba + kilka drzew. Tez poszlo przez ubezpieczenie (grubo zalowalam ogolnie, ze zglosilam, ale to juz niewazne) i moje ubezpieczenie tez poszlo srogo w gore, natomiast ten incydent nie pokazal sie na moim driving record. Nie wiem (niech sie ktos madrzejszy wypowie) czy sie tez wypadek nie pokazal, bo bylo to ponad 3 lata temu, czy wypadki sa zglaszane i widoczne w jakiejs innej bazie? 

6 minutes ago, Xarthisius said:

Zawsze w trudnych chwilach warto zajrzec do instrukcji... ;-)

speeding oraz distracted driving (pod warunkiem ze nikomu nic nie zrobilas i ze speeding byl "rozsadny" a nie zaklasyfikowany jako "reckless driving") to sa traffic infractions / violations. Czyli NO YES NO NO ;-)

Dziekuje bardzo! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info! Faktycznie po pobraniu aplikacji GA DMV jest opcja pobrania recordu, koszt $6 ;) wiec taniej niz w VA lol

edit: dopiero zobaczylam drugi post. Ej Ja nie wiem. Ale u mnie w raporcie policyjnym bylo ze bylam strona uczestniczaca a nie ze spowodowalam i policjantka mi powiedziala ze nic w moim rekordzie sie nie powinno pokazac, ale sprawdze jeszxze dla pewnosci. Ogolnie moje ubezpieczenie pokrylo koszty medyczne tych dwoch babek w ktore “uderzylam” a ktore sie okazaly szeroko znanymi w okolicy wyludzaczkami ktore maja wiele podobnych historii na koncie :) wiec bardzo mozliwe ze sama padlam ich ofiara aczkolwiek byla wielka drama bo nie dosc ze udawaly ze umieraja to zostala wezwana policja, karetka i straz pozarna zeby wydostac je z auta (min drzwi byly wyginane) a na moim zderzaku nawet ryski nie bylo ;) wiec bylo grubo a ze to sie stalo w tzw “ghetto” to Zaraz bylo w 5min 50 gapiow ale nawet strazak ktory ze mna spisywal zeznania sie smial ze babki histeryzuja i juz nie jeden raz je tak wyciagal ;)

Edytowane przez Patipitts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK kochani, wyslalam dzisiaj swoja aplikacje. Ale uwaga uwaga, oczywiscie zeby nie bylo pieknie i ladnie, po tym jak wyslalam aplikacje to sie zorientowalam, ze zrobilam blad z najoczywisciejsza mozliwa rubryka. Moja data urodzenia to 9 lipiec, (09/07), ale chyba mi sie przegrzal mozg, bo na aplikacji wpisalam 07/09, czyli w europejskim formacie. Myslicie, ze bede miala problemy z tego tytulu? Mialam juz 3 poprzednie sprawy z USCIS (K1, AOS, ROC) i wszedzie mialam dobra date, poza tym maja moj SSN, A-Number i kopie zielonej karty, wiec staram sie siebie pocieszyc, ze nie bedzie to ogromny problem, ale troszke mnie to stresuje. Chcialam zadzwonic do USCIC ale oczywiscie ciezko sie do kogos dodzwonic, wiec korzystajac z konta online wyslalam im wiadomosc, ktorej pewnie nikt nie przeczyta przez kilka miesiecy.

Pocieszcie mnie kochani albo powiedzcie co mam zrobic - czy jest to spory blad, gdzie moga odrzucic moja aplikacje? Wysla RFE? Czy jest to cos co moge poprawic na biometrics albo juz na samym interview? Czy interview to jest juz za pozno? Glupek ze mnie, nie wiem jak mi to umknelo :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ilon said:

OK kochani, wyslalam dzisiaj swoja aplikacje. Ale uwaga uwaga, oczywiscie zeby nie bylo pieknie i ladnie, po tym jak wyslalam aplikacje to sie zorientowalam, ze zrobilam blad z najoczywisciejsza mozliwa rubryka. Moja data urodzenia to 9 lipiec, (09/07), ale chyba mi sie przegrzal mozg, bo na aplikacji wpisalam 07/09, czyli w europejskim formacie.

Przeciez dobrze wpisalas? 07/09/19.. to jest amerykanski format na 9 lipca, a nie europejski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Xarthisius said:

Jak juz bedziesz miala potwierdzenie, ze dostali i case number, zadzwon na ichnie call center.

Juz mam case number, bo wysylalam aplikacje online. Jak zadzwonilam na ich linie to automatyczna sekratarka za kazdym razem przekierowywala mnie do tej opcji:

https://egov.uscis.gov/e-request/displayTypoForm.do

Z tymze ja nie wiem czy to jest dobra opcja bo najpierw mi sie wydawalo, ze jest to opcja tylko w przypadku jak to USCIS zrobil blad, nie ja, ale ja dzisiaj mam ciezkie myslenie, wiec moze automatyczna sekretarka ma racje. Bo jakby nie bylo to jesli ja zrobilam blad w DOB to wtedy forma z USCIS tez bedzie ten error miala.

image.png.248ac659017f2aec2088f6313501eb61.png

Zrobilam tak jak kazali tutaj, wyslalam wiadomosc przez swoje konto online i wytlumaczylam blad. Mam nadzieje, ze to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...