Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Xarthisius said:

E tam, kazdy adwokat warty funta klakow odrzuci mnie jako socjopate po wstepnym wywiadzie

Moj maz (klasyk lewak, ale z doktoratem, wiec umie sie wypowiedziec!) przemowil w trakcie jury selection. Wysmial sie troche z prokuratorki, inni w jury troche zachichotali, to spodobalo sie adwokatowi broniacego oskarzonego do takiego stopnia ze potem zacytowal meza pare razy. Przyszla pora na voire dire -- prokuratorka meza zwolnila w pierwszej rundzie. Byl pierwszym wyproszonym! Jak wychodzil z sali, to pozostali kandydaci poklaskali. To chyba byl koniec kariery meza jako jury member :D Ja dwa razy bralam udzial. Nawet ciekawe. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/9/2022 at 4:04 PM, mcpear said:

Jak za jechanie na bani albo po drugach to już wadzi - chyba tylko raz wolno

W moim przypadku raz było za trzymanie w ręce telefonu a drugi raz za zmianę pasa w niedozwolonym miejscu. Raczej niż szokującego i wsio w trzeźwości :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeganMarkle napisał:

W moim przypadku raz było za trzymanie w ręce telefonu a drugi raz za zmianę pasa w niedozwolonym miejscu. Raczej niż szokującego i wsio w trzeźwości :p 

Też miałem dwa mandaty drogowe. Nawet nie wspominalem o nich w aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/9/2022 at 7:35 PM, Xarthisius said:

E tam, kazdy adwokat warty funta klakow odrzuci mnie jako socjopate po wstepnym wywiadzie, a dzien wolny z pracy nalezy sie jak psu zupa ;)

Całkiem zapomniałeś o tych $5-$10 za dzień gdyby proces trwał dłużej niz kilka dni ;)  brzmi intrygująco :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Trochę się ruszyli z tempem rozpatrywania wniosków. Papiery złożyłem 5 tygodni temu i właśnie miałem interview, przy czym data interview była ustalona już 3 dnia po wysłaniu wniosku. Teraz już tylko czekanie na przysięgę.

Z ciekawostek to zaznaczyłem te pytania o karalność bo miałem tam parę mandatów za prędkość, i urzędnik kazał mi to zmienić na 'nie', ze im chodzi tylko o rzeczy które skutkują wpisem w rejestrze karnym. Trochę się z nim wodziłem, bo on mi czyta te pytanie "Czy byłeś kiedykolwiek aresztowany", a ja mu mowie żeby czytał dalej i tam jest ".. zatrzymany, otrzymałeś mandat itd", ale generalnie podziękował mi za szczerość i ze miał delikwenta który miał odsiadkę a nie pisnął o tym oni słowa i ze się to źle dla niego skończyło.

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, andyopole said:

Rewitaj @vlade. Strasznie dawno Cię tu nie było! :)

Ja miałem 4 maja, wszystko w jeden dzień. Policzyłem, na przysiędze były 32 osoby. 

U mnie nie oferują tego samego dnia. A nie odzywałem się bo w sumie przygody imigracyjne zakończyłem już lata temu, i gdyby ruscy nie uznali ze Ukraina nie ma prawa istnieć to pewnie bym się nawet nie ruszył po paszport kraju który ma własne głowice jądrowe.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...