Skocz do zawartości

N400 - Aplikacja 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podalem swoj mandat 79/55, ale troche grzebalem przy definicji czy jak cie zatrzymaja to jestes "detained" czy "arrested." Pomyslem, ze lepiej podac niz maja sie przyczepiac. Bylem raz swiadkiem jak nie chcieli wpuscic na przysiege dopoki sie nie oplaci mandatu. 

Samo oczekiwanie od zlozenia do interview ok. 3 miesiace i tyle samo do przysiegi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/18/2022 at 2:01 AM, czarex said:

Wszystko wyglada ładnie ale wciąż mam ten sam status online "Oath Ceremony Will Be Scheduled"...

Czy ktoś tez tyle czasu czekał na przysięgę (teraz koło 90 dni jest...)? Czy można coś "z tym" zrobić? 

Hmmm, troche dziwne ze tyle czekasz na przysiege. Sprawdzales na visajourney w twoim processing center ile mniej wiecej to zajmuje innym? U mnie caly process trwal znacznie duzej od zlozenia papierow, biometrics to interview, ale po interview oath mi wyznaczyli po kilku dniach. 

W ogole wyglada na to, ze te procesowania ida znacznie szybciej niz u mnie w ubieglym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ilon said:

Hmmm, troche dziwne ze tyle czekasz na przysiege. Sprawdzales na visajourney w twoim processing center ile mniej wiecej to zajmuje innym? U mnie caly process trwal znacznie duzej od zlozenia papierow, biometrics to interview, ale po interview oath mi wyznaczyli po kilku dniach. 

W ogole wyglada na to, ze te procesowania ida znacznie szybciej niz u mnie w ubieglym roku. 

Ja mialem przysiege wyznaczona 3 dni po interview, zona dwa miesiace po interview. Papiery zlozone tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, vlade napisał:

Ja mialem przysiege wyznaczona 3 dni po interview, zona dwa miesiace po interview. Papiery zlozone tego samego dnia.

Widzę że Oregon się wyróżnia spośród innych stanów. U nas przysięga jest tego samego dnia co interview. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To MN wypada najgorzej pod wzgl.czasow procesowania. Ja aplikowalam w polowie 07/2022, odciski po dwoch tyg., ale w confirmation podali mi 24m-ce oczekiwania na egzamin. Dzis sie zalogowalam do konta - juz widze 12m-cy.

I to chyba realny czas, bo wszyscy Meksykancy z mojej citi-klasy aplikowali ponad rok temu i jeszcze ich nie zaprosili na test. Chyba zdaze 3-4 citi-kursy skonczyc do samego egzaminu ;)

Edytowane przez everden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 9/19/2022 at 9:52 PM, everden said:

Ja aplikowalam w polowie 07/2022, odciski po dwoch tyg., ale w confirmation podali mi 24m-ce oczekiwania na egzamin. Dzis sie zalogowalam do konta - juz widze 12m-cy.

Nie patrz na to... mi pokazywalo 12-13 miesięcy (na zmianę) na początku... w 2 tygodnie po odciskach mialem termin na interview...

On 9/19/2022 at 8:48 AM, ilon said:

Hmmm, troche dziwne ze tyle czekasz na przysiege. Sprawdzales na visajourney w twoim processing center ile mniej wiecej to zajmuje innym? U mnie caly process trwal znacznie duzej od zlozenia papierow, biometrics to interview, ale po interview oath mi wyznaczyli po kilku dniach. 

W ogole wyglada na to, ze te procesowania ida znacznie szybciej niz u mnie w ubieglym roku. 

Gdzie na visajourney??? Jak podczas interview się spytałem ile na oath to mi powiedziała ze trochę do tylu są. Więc zasugerowałem "miesiąc-dwa?" i ona ze coś koło tego... ale 3 miesiące minęły i nic się nie zmieniło...

Chyba tylko el paso przyspieszyło z interview... (albo jedyny porządny w okolicy jestem :):):) ) kumpel w salt lake city złożył w czerwcu, miał odciski w lipcu, a o interview jeszcze nie słyszał... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, vlade said:

No i cała rodzina już obywatele. Moge spalić te segregatory papierów imigracyjnych z 20 lat? 

Gratulacje! Ja po uzyskaniu obywatelstwa troche tych starych papierow spalilam. Zostawilam tylko te najwazniejsze, czyli approval wizy K1, approval AOS, i approval ROC. No i certyfikat obywatelstwa. :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...