Jump to content

Kiedy rusza zgłoszenia do kolejnej loterii?

Recommended Posts

Start za 40 minut :D

Ja skoro mam bana na wjazd do Stanów to w tym roku tylko żona startuje - jak się uda to jedzie sama na pół roku i po tym czasie dzięki pomocy prawników ściągnie mnie na zasadzie łączenia rodzin - urzędnicy klepną mi waiver i "witamy w usa" :) No po za tym 15 tys $ za to wszystko dla nich, ale jak człowiek był głupi i się przyznawał do wszystkiego to teraz musi płacić za prawników :)
Życzę wszystkim szczęścia aby serwer się nie zbuntował i dało radę od razu wysłać aplikację :)

5 godzin temu, Roelka v.2 napisał:

Po pol roku to moze nie da rady cie sciagnac. Sam proces I-130 trwa jakies dwa lata, do tego waiver tez nie jest gwarantowy i nie dostaje sie go w jeden dzien. :p Ale powodzenia zycze.

Kłócić się nie będę - mówię to co dowiedziałem się od prawnika i osoby której ten prawnik w taki sposób pomógł. Może teraz wszystko się pozmieniało - tamten przypadek był ok 7 lat temu więc od tego czasu mogło wszystko się wydłużyć.
Tak czy inaczej wygrana przez żonę jest najprostszą drogą do mojego wyjazdu tam :)

A jak nie wygra przez kilka lat to będziemy kombinowali jak zawsze aby osiągnąć założony cel w przyszłości :)