Skocz do zawartości

Jak pozbyć się nachalnych ofert kredytowych z poczty?


MeganMarkle

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, katlia napisał:

ubyje

Fajne słówko, chyba Twojego autorstwa?  :D

Jaki to region jeśli można spytać? Zawsze się interesowałem gwarami.  Dopiero w USA poznałem północno wschodnie (podlaskie) narzecze. Nigdy przedtem nie znałem nikogo z tamtych stron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, katlia napisał:

Chyba tak.... jaka jest polsko-amerykanska wersja "spanglish?" ;)  Jestem z Warszawy... chyba slowko powinno byc ubywa, prawda? Help! (Co za jezyk!)

"Ponglish"?

Też bym użył słowa "ubywa" zmieniając je na obiecujace: "ubędzie". @MeganMarklebędzie bardziej usatysfakcjonowana.  :);) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/6/2021 at 2:21 PM, andyopole said:

"Ponglish"?

Też bym użył słowa "ubywa" zmieniając je na obiecujace: "ubędzie". @MeganMarklebędzie bardziej usatysfakcjonowana.  :);) 

Ubyje tez zrozumiałam :p 

Ok czyli z tego co czytam blokować na tej stronie nikt z was nie próbował nawet. Ja chyba spróbuje bo żal mi tych drzew i lasów które gina by ten spam wysyłać ludziom...  :/ 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, MeganMarkle said:

Ubyje tez zrozumiałam :p 

Ok czyli z tego co czytam blokować na tej stronie nikt z was nie próbował nawet. Ja chyba spróbuje bo żal mi tych drzew i lasów które gina by ten spam wysyłać ludziom...  :/ 

 

Taaaa. Czyli jesteś przekonana, że firma, która zamawia i wysyła 100 tys spamowych listów tym razem przeczyta, że Megan poprosiła o opt out i zamówi ich 99,999 ? Co wpłynie, że mniej papieru się zużyje i lasy ocaleją. Taaaa. A świstak zawija w sreberka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Ubyje tez zrozumiałam :p 

Ok czyli z tego co czytam blokować na tej stronie nikt z was nie próbował nawet. Ja chyba spróbuje bo żal mi tych drzew i lasów które gina by ten spam wysyłać ludziom...  :/ 

 

Gdy pracowałem w UK to mialem styczność z tą branżą. Czy zdajesz sobie sprawę ze tam, w mniejszym kraju niz USA jeden bank jednorazowo wysyla kilka palet listów, czy to statementow czy tez reklam. Teraz juz wiecej, szczególnie wydruki kont, idzie online, ale wciąż to są ogromne ilości. Wyimaginuj sobie ilu ludzi dzięki temu ma pracę!  Samo drzewo w tym procesie to ułamek. Od ścięcia drzewa po papiernie, drukarnie, pocztę, po recykling, powtorną produkcję papieru i apiat` od nowa. Nawet dla mnie sie w tym procesie dobra robota znalazla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...