Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, boruk said:

W przypadku wygranej loterii- to ja byłbym osobą, która procesuje cały proces (konsul itd),  najpierw pojechałaby się rozejrzeć, poszukać pracy i po jakimś czasie ściągnąć żonę i dziecko. Jak sytuacja wyglądałaby, gdyby to żona, a nie ja wygrała loterię? Czy to ona musiałaby wszystko procesować w Polsce, a ja i tak mógłbym pojechać do Stanów pierwszy? Bo jak rozumiem, każdy członek naszej rodziny otrzymałby GC. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pierwszy granicę musi przekroczyć główny wylosowany (albo wszyscy razem). W każdym wypadku wszyscy procesujecie się w Polsce (albo w innej placówce jeżeli np. mieszkacie w innym kraju).

Edytowane przez Xarthisius
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2022 o 17:14, Łukasz90 napisał:

Siódmy raz będę wysyłał -ale pierwszy raz ( z nudów) od deski do deski przeczytałem instrukcje :D Przedtem opierałem się co streścili inni w jej kwestii. 

Moje będzie to chyba już 10 zgłoszenie :D Kiedyś może w końcu się uda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boruk napisał:

Moje pierwsze. Nie napawasz optymizmem BD6 :o

Teraz będzie moje 11 zgłoszenie z rzędu. Od 2014 roku się staram i do tej pory nic.

Też myślałem, że będzie łatwiej.

A w ostatniej edycji wiedziałem, że nie mam szans bo przez pomyłkę wysłałem zdjęcie z poprzedniej edycji. 

więc Never give up and good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/30/2022 at 1:47 PM, Xarthisius said:

Pierwszy granicę musi przekroczyć główny wylosowany (albo wszyscy razem). W każdym wypadku wszyscy procesujecie się w Polsce (albo w innej placówce jeżeli np. mieszkacie w innym kraju).

z tego co pamiętam to i tak wszyscy muszą przekroczyć granicę w czasie 6 miesięcy od badań, czy główny wylosowany może aktywować karty dla całej rodziny?

tak czy siak @boruk myślę, że nie ma sensu planować teraz takich rzeczy, szanse na wylosowanie są... sam zresztą widzisz po uczestnikach forum :) a nawet jeśli zostaniecie wylosowani, to wyjazd byłby prawdopodobnie za ok 2lata, także jeszcze sporo czasu

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Xarthisius napisał:

To jest powod dla ktorego goraco odradzam zglaszanie sie w pierwszym tygodniu, a juz w szczegolnosci pierwszego dnia, pare godzin po otwarciu...

Okazało się że problem był ze zdjęciem - musiałem odznaczyć wszystkie opcje przy nadpisywaniu pliku w programie IrfanView (właściwie usunąć wszystkie meta dane zdjęcia), zanim to zrobiłem nie mogłem przejść nawet na drugą stronę podczas wypełniania wniosku. Dodaje zrzut ekranu dla potomnych :) 

Zrzut ekranu 2022-10-05 212146.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...