Skocz do zawartości

Cincinnati


Anna12

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Anna12 said:

chyba nie jest proste wynajc cos z zillow nie bedac jeszcze w USA?

Nie będąc w USA to trudno wynająć tak w ogóle - nie tylko przez zillow.

Spróbuj przez aibnb. Są tacy co wynajmują na cały miesiąc tam. Wpisałem styczeń w wyszukiwarkę w airbnb i pojawiło mi się około 48 ofert poniżej $1,300. Oczywiście te tańsze to na obrzeżach - nie wiem czy będziesz miała auto. Ale pewnie airbnb to chyba najlepsza opcja dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anna12 napisał:

chyba nie jest proste wynajc cos z zillow nie bedac jeszcze w USA

@AS13 też polecam w ten wątek zajrzeć 

polecałabym szukać na craiglist albo na Facebook’u marketplace, zwłaszcza oferty typu sublease, czyli podnajem? Tak to się nazywa? Ogólnie sytuacje że ktoś już ma podpisaną umowę z góry, musi się wycofać z niej bo cos tam, a nie musi płacić czy mieszka czy nie. Czasem też jeśli dom wynajmuje w się kilkoro i ktoś się wykrusza to również pokoj jest do wzięcia.

minusem jest że nie wiadomo na kogo się trafi, więc polecam bycie dwa razy ostrożniejszym, ale jak ma być tanio, krótko i bez zaglądania w credit score to jest to jakaś opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Anna12 said:

chyba nie jest proste wynajc cos z zillow nie bedac jeszcze w USA?

Nie bedac w USA to o wynajeciu pokoju (nie domu lub apartementu) nikt w ogole nie bedzie chcial z Toba rozmawiac.

Gdzie w Cinci szukasz tego pokoju ? Generalnie wiekszosc ludzi tutaj mieszka na obrzezach (jak ja), w samym Cinci to jest niewiele sensownych miejsc i wiekszosc z nich jest dosc droga. Generalnie downtown Cincinnati unikam - bywam tylko jak musze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...