Skocz do zawartości

Gotowanie po amerykańsku


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

hot pockets brrrr! nie lubie. tak samo nie moge przekonac sie do ich chicken pot pie. I to nie wazne czy robione w domu, czy kupowane w sklepie, to mi po porstu nie smakuje. jesli chodzi o chleb to sie zgodze, najlepiej samemu upiec to bedzie dobry. ja sie ogolnie oduczylam jesc chleb kazdego dnia tak jak sie to robilo w PL. ja na dodatek nie lubie cynamonu i mam wrazenie, ze amerykanie maja fiola na jego punkcie. nie potrafia nic upiec bez niego. a preceliki cynamonowe, herbaty i gumy do rzucia to juz przegiecie. brrr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hot pockets brrrr! nie lubie. tak samo nie moge przekonac sie do ich chicken pot pie. I to nie wazne czy robione w domu, czy kupowane w sklepie, to mi po porstu nie smakuje. jesli chodzi o chleb to sie zgodze, najlepiej samemu upiec to bedzie dobry. ja sie ogolnie oduczylam jesc chleb kazdego dnia tak jak sie to robilo w PL. ja na dodatek nie lubie cynamonu i mam wrazenie, ze amerykanie maja fiola na jego punkcie. nie potrafia nic upiec bez niego. a preceliki cynamonowe, herbaty i gumy do rzucia to juz przegiecie. brrr!

cynamonowe dodatki do powyzszego nie maja nicwspolnego z prawdziwym cynamonem.

To smak wziety z tablicy mendelejewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dodatek nie lubie cynamonu i mam wrazenie, ze amerykanie maja fiola na jego punkcie. nie potrafia nic upiec bez niego. a preceliki cynamonowe, herbaty i gumy do rzucia to juz przegiecie. brrr!

a ja tego nie zauważyłam, żeby miało się jakoś więcej pojawiać w usa niż w pl kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hot pockets brrrr! nie lubie. tak samo nie moge przekonac sie do ich chicken pot pie. I to nie wazne czy robione w domu, czy kupowane w sklepie, to mi po porstu nie smakuje. jesli chodzi o chleb to sie zgodze, najlepiej samemu upiec to bedzie dobry. ja sie ogolnie oduczylam jesc chleb kazdego dnia tak jak sie to robilo w PL. ja na dodatek nie lubie cynamonu i mam wrazenie, ze amerykanie maja fiola na jego punkcie. nie potrafia nic upiec bez niego. a preceliki cynamonowe, herbaty i gumy do rzucia to juz przegiecie. brrr!

Ja tez sie oduczylam jesc tu chleba, poprostu mam dola kiedy kupie sobie jakis chleb ktory choc troche przypomina polski, a pozniej sie rozczaruje bo znowu gabka w srodku. A jak juz sie cos trafi fajnego to zawsze sa mega twarde, jakby lezaly na polce dniami. Widze, ze jestes z Colorado. W Colorado Springs maja fajna piekarnie francuska i maja cos podobnego do naszego chleba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie oduczylam jesc tu chleba, poprostu mam dola kiedy kupie sobie jakis chleb ktory choc troche przypomina polski, a pozniej sie rozczaruje bo znowu gabka w srodku. A jak juz sie cos trafi fajnego to zawsze sa mega twarde, jakby lezaly na polce dniami. Widze, ze jestes z Colorado. W Colorado Springs maja fajna piekarnie francuska i maja cos podobnego do naszego chleba :)

Polecam bardzo dobra piekarnie, ktora wysyla chleb dookola kraju.

Silver Bell bakery http://www.bake4u.com/

152ae9a59f655f2b03ee833858f3fae1.image.150x112.JPG

moj ulubiony to ten (farmer's rye) bardzo dobry, bardzo podobny do tego, ktory moja babcia piekla przed laty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo dobra piekarnie, ktora wysyla chleb dookola kraju.

Silver Bell bakery http://www.bake4u.com/

152ae9a59f655f2b03ee833858f3fae1.image.150x112.JPG

moj ulubiony to ten (farmer's rye) bardzo dobry, bardzo podobny do tego, ktory moja babcia piekla przed laty

a jak szybko dochodzi? Bo mi kiedys szedl chleb z Chicago az 3 dni i niestety byl juz twardy jak go dostalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie oduczylam jesc tu chleba, poprostu mam dola kiedy kupie sobie jakis chleb ktory choc troche przypomina polski, a pozniej sie rozczaruje bo znowu gabka w srodku. A jak juz sie cos trafi fajnego to zawsze sa mega twarde, jakby lezaly na polce dniami.

Idź do Whole Foods, od groma chleba nawet lepszego od polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...