Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Odblokujesz formularz to wydłużysz czas oczekiwania na rozmowę.

O tym należy pamiętać.

Co do poprawiania to aby takie osoby byly na Waszej drodze jak andyopole :) to juz będzie dobrze.

a jak bardzo istotną sprawą jest to że napisałem w formularzu high school diplom a nie rzeczywiste University degree? Warto robić odblokowanie czy w ambasadzie wyjaśnić sytuację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jaki Stan wchodzi w rachubę. Jest wiele stron aby wynająć coś taniego np osoba starsza potrzebuje towarzystwa na parę chwil ;)

TNT to dostarczenie paszportu i wybierasz np odbiór osobisty z biura lub kurier oplata.

jaki Stan NY, a skorzystanie z tej formy przesyłek jest konieczne ? bo nie wiem narazie skupiam się na dokumentach załatwianiu ich, odnośnie terminu interview jakby mi nie pasował to chyba da się go zmienić ;) tylko wtedy ponownie badania robić bo się liczy 6 miechów od zrobienia pierwszych badań czy może spotkania z panią doktor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki Stan NY, a skorzystanie z tej formy przesyłek jest konieczne ? bo nie wiem narazie skupiam się na dokumentach załatwianiu ich, odnośnie terminu interview jakby mi nie pasował to chyba da się go zmienić ;) tylko wtedy ponownie badania robić bo się liczy 6 miechów od zrobienia pierwszych badań czy może spotkania z panią doktor ?

Jest konieczny TNT. Masz wybór bezpłatnie lub płatnie :)

Możesz zmienić termin pamiętając ze czym bliżej końca a raczej np czerwca-lipca tych wiz może brakować ;) i jak piszesz tak jest z badaniami. Przekroczysz termin i robisz od nowa a ważność wizy i sam wjazd ograniczają Cię data badania i aby nie okazało się ze masz jeden miesiąc na wjazd na teren USA :)

No i kolejne zaproszenia na rozmowę są dostarczane przez pocztę zwykłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...