Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na pewno nie ten co chciał aby nie było fact check podczas debaty :) . Oczywiscie H nadciągała troche fakty, lub przedstawiała je w korzystnym dla siebie świetle, czego było mozna sie spodziewać, ale Trump to nie potrafił sie powstrzymać od kłamstw. A jego komentarz, ze nie płacenie podatków jest dowodem na to jaki on jest mądry, to mnie po prostu powaliło. On sobie szkodzi za kazdym razem jak sie odezwie, a lubi mowić :)

Co do listy kłamstw to mi sie gdzieś ten numer rzucił w oczy ale szczerze mówiąc nie dłubałam głębiej aby sprawdzic czy sie pokrywają. Pewnie wyglada to troche inaczej bo H bez skazy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ten co chciał aby nie było fact check podczas debaty :) . Oczywiscie H nadciągała troche fakty, lub przedstawiała je w korzystnym dla siebie świetle, czego było mozna sie spodziewać, ale Trump to nie potrafił sie powstrzymać od kłamstw. A jego komentarz, ze nie płacenie podatków jest dowodem na to jaki on jest mądry, to mnie po prostu powaliło. On sobie szkodzi za kazdym razem jak sie odezwie, a lubi mowić :)

Co do listy kłamstw to mi sie gdzieś ten numer rzucił w oczy ale szczerze mówiąc nie dłubałam głębiej aby sprawdzic czy sie pokrywają. Pewnie wyglada to troche inaczej bo H bez skazy nie jest.

No wlasnie tak to dziala, ktos gdzies cos podal. Ty tego nie sprawdzalas, ale podajesz dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona NIE jest kandydatem doskonałym, ale jesli nie widzisz różnicy pomiedzy wypowiedziami, podejściem, wiedza Trumpa a Clinton to nie mamy o czym rozmawiać.

On mojego głosu na bank nie dostanie.

Nikogo do glosowania na Trumpa namawiac nie zamierzam bo i sam bym na niego nie glosowal. Obydwoje sa siebie warci i jak to okreslili to w South Park'u tegoroczne wybory to turd sandwich vs giant douche. Swoja droga ciesze sie, ze nie mam obywatelstwa i mam ten problem z glowy...

Przeciez dyskusja zaczela sie od liczby klamstw. Po co schodzisz na inne tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...