Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z uwagi na fakt, iż Forum poświęcone jest, było nie było, podróżowaniu (czasem tylko jednokrotnie) na inny kontynent, być może właściwym jest, aby podpiąć temat obecnych promocji na połączenia lotnicze za wielką kałużę :) Część z nas otrzymuje mailingi z linii lotniczych z informacją o planowanych i/lub trwających ofertach promocyjnych.   Poddaję pod rozwagę :)

To na początek:

KLM poinformowało mnie, że ma promocję na takie połączenia, ale "Sales period: from 19.04.2017 to 25.04.2017 Travel period: from 14.08.2017 to 15.12.2017. " a w ofercie np. Miami za 1800 lub SF za 2100.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KLM wysyła takie ciekawe oferty. Warto zapisać się na newsletter.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde ja wlasnie szukam czegos na lato, ale cos te ceny dosc wysokie ;> 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedy chcesz lecieć i mniej więcej na ile?

Air Canada ma w lipcu bilety za $850 ( DC - Waw)  Nie ma rewelacji ale tragedii jak na okres wakacyjny tez nie

Edytowane przez agatenka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agatka, szukam w druga strone tym razem. Mama chce przyjechac na lato, jakos lipiec/sierpien. Ja nie mam urlopu :D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 godzin temu, agatenka napisał:

Kiedy chcesz lecieć i mniej więcej na ile?

Air Canada ma w lipcu bilety za $850 ( DC - Waw)  Nie ma rewelacji ale tragedii jak na okres wakacyjny tez nie

One way or round?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W obie - rożne daty w okresie wakacyjnym np. 12-28 lipiec, czy 1-15 sierpien.  BA ma jeszcze tańsze ale 2 przesiadki w pierwsza strone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ceny wakacyjne nieciekawe.. Ja dla mojego też na lato poszukuje na 2 tyg z wylotem końcówka lipca do LAX - jakby ktoś coś słyszał to poproszę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, ilon napisał:

Agatka, szukam w druga strone tym razem. Mama chce przyjechac na lato, jakos lipiec/sierpien. Ja nie mam urlopu :D:D

Z mojego doświadczenia w sezonie wszytko w okolicach tysiaka to okazja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Godzinę temu, KaeR napisał:

Z mojego doświadczenia w sezonie wszytko w okolicach tysiaka to okazja. 

Z West Coast nawet po sezonie nie ma nic poniżej tysiąca... Daleko qrczę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, icecream napisał:

No ceny wakacyjne nieciekawe.. Ja dla mojego też na lato poszukuje na 2 tyg z wylotem końcówka lipca do LAX - jakby ktoś coś słyszał to poproszę :) 

zainstalowałem sobie apkę google flights 

waw-lax   28.07  

lax-waw  11.08

$948

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, cee napisał:

zainstalowałem sobie apkę google flights 

waw-lax   28.07  

lax-waw  11.08

$948

Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, icecream napisał:

Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN

nizej chyba cieżko znaleźć w okresie wakacyjnym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak ktoś mieszka w zachodniej Polsce to jest super cena na loty z Berlina (TXL) do Miami (MIA) liniami Eurowings. Cena za bilet w dwie strony to nawet ok 1200zł, a jest jeszcze zniżka na dzieci (jakoś 5% chyba). Tydzień temu było jeszcze taniej. Ja za dwa tygodnie 23.11 do 07.12 zapłaciłem za rodzinę 2+3 tylko 5200zł. Nigdy nie kupiłem tak tanich biletów do USA. Minusy? Jedzenie dodatkowo płatne, rezerwacja miejsc dodatkowo płatna, bagaż też. Samochód można w Berlinie za darmo zostawić na parkingach P+R i podjechać kolejką/autobusem na lotnisko za kilka euro. Bilety do znalezienia na skyscanner. 

Edytowane przez AlconX
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Star Alliance ma promocje WAW-Chicago ponizej 1600 zl return. Wszystkie terminy oprocz lipca/sierpnia. Do wyszukiwania Google Flights, do kupienia glownie na stronach United.

NYC stoi podobnie.

Wyloty z miast, ktore maja polaczenia z Lufthansa/Lotem, sa w podobnej cenie. 

Edytowane przez rzecze1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz