Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

Okej, no to tutaj taka niestandardowa "promocja" z trochę innego klimatu, a właściwie z trzech innych klimatów!, ale moze kogoś zainteresuje :)

Gdańsk - Amsterdam - Paryz - Moskwa - Irkuck - Moskwa - Paryz - Istanbuł - Paryz - Tel Aviv- Paryz - Amsterdam - Gdańsk w bizness klasie z KLM, Air France i Aeroflotem za 871 dolarów, jakieś 2949zł. Do wyszukiwania ITA Matrix, do kupna bookwithmatrix.com, dozwolone stopovery i szerokie pole manewru jesli chodzi o daty, choc Irkuck będzie chyba dostępny tylko do wiosny kiedy kończy się codeshare z Air France.

Nie jest to typowa "error fare" bo jest dostępna juz od dłuzszego czasu i z wielu miast Europy, ale dla początkujących podrózników lubiących stabilnosc i tuzin zabezpieczeń raczej bym nie polecał... Generalnie konstrukcja taryfy pozwala na 500 róznych kombinacji pomiędzy wybranymi lotniskami w Europie (lub raczej tym co Flying Blue uznaje za Europę) i w praktyce oznacza wizyty w trzech wybranych miejscach tak długo jak transfery między tymi miejscami odbywają się przez Amsterdam/Paryz . Teoretycznie powyzszy przykład jest lotem powrotnym z Gdańska do Istanbułu, z 6 przesiadkami w jedną, i czterama w powrotną stronę...

Jezeli ktoś wybierze taką lub podobną wycieczkę, to koniecznie musi zapisac się do Flying Blue lub innego skyteamowego programu, mile które uzbierają się w takiej podrózy będą juz pokazne i mogą zostac uzyte w przyszłości.

Screenshot_2017-09-14-01-26-44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gdyby komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na przelot Wa-wa - Chicago (tam i z powrotem) w terminie ferii zimowych 13.01-27.01 to będę wdzieczny.

19 września skończyła się LOTowska. Przeglądam na ich stronie, Google Flight  i Kayak ale na razie od 8,5k wzwyż :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stars & stripes napisał:

Gdyby komuś rzuciła się w oczy jakaś promocja na przelot Wa-wa - Chicago (tam i z powrotem) w terminie ferii zimowych 13.01-27.01 to będę wdzieczny.

19 września skończyła się LOTowska. Przeglądam na ich stronie, Google Flight  i Kayak ale na razie od 8,5k wzwyż :blink:

Że jak? 8,5k wzwyż? 2300 zł Lufą w obie strony, właśnie sprawdziłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie tak dobra jak powyzsza, ale tez moze komus podpasowac. Jesli zgrac lowcosty po obu stronach to mozna odwiedzic miasto europejskie, kanadyjskie no i wybrane miejsce w USA za mniej niz 2000zl. Lub oczywiscie poleciec tylko do Kanady.

Amsterdam/Bruksela/Rzym do Vancouver/Calgary od 1365zl.

Kwiecien-Czerwiec i Sierpien-Pazdziernik 2018. Do wyszukiwania Skyscanner.net

Przy przesiadkach w Kanadzie trzeba pamietac o tamtejszym eTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szanowni forumowicze, szczegolnie Ci latajacy w miare dosc czesto na trasie USA - Polska. 

Planuje leciec pod koniec maja do Polski. W sumie mam mniej wiecej wybrane daty i srednio da sie je zmieniac na +/- dzien lub dwa. Jak myslicie z DC do Krakowa albo Katowic w miare sensownymi przesiadkami Lufthansa koszt mniej wiecej $950 jest OK czy raczej slabo? Jak lecialam na swieta to placilam ponad $1200, wiec ciezko mi porownac, bo bedzie to moj dopiero 2gi lot do Polski odkad tutaj jestem. Wiec nie wiem czy juz powoli brac sie do bookowania czy troche poczekac. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...