Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, icecream napisał:

No ceny wakacyjne nieciekawe.. Ja dla mojego też na lato poszukuje na 2 tyg z wylotem końcówka lipca do LAX - jakby ktoś coś słyszał to poproszę :) 

zainstalowałem sobie apkę google flights 

waw-lax   28.07  

lax-waw  11.08

$948

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cee napisał:

zainstalowałem sobie apkę google flights 

waw-lax   28.07  

lax-waw  11.08

$948

Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, icecream napisał:

Taka cena dawno wisi (AirBerlin albo British), liczę na coś tańszego i raczej Kraków. Macie doświadczenie z lotami w tym terminie? Czy nie ma co liczyć na cenę max 3000PLN

nizej chyba cieżko znaleźć w okresie wakacyjnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mieszka w zachodniej Polsce to jest super cena na loty z Berlina (TXL) do Miami (MIA) liniami Eurowings. Cena za bilet w dwie strony to nawet ok 1200zł, a jest jeszcze zniżka na dzieci (jakoś 5% chyba). Tydzień temu było jeszcze taniej. Ja za dwa tygodnie 23.11 do 07.12 zapłaciłem za rodzinę 2+3 tylko 5200zł. Nigdy nie kupiłem tak tanich biletów do USA. Minusy? Jedzenie dodatkowo płatne, rezerwacja miejsc dodatkowo płatna, bagaż też. Samochód można w Berlinie za darmo zostawić na parkingach P+R i podjechać kolejką/autobusem na lotnisko za kilka euro. Bilety do znalezienia na skyscanner. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Alliance ma promocje WAW-Chicago ponizej 1600 zl return. Wszystkie terminy oprocz lipca/sierpnia. Do wyszukiwania Google Flights, do kupienia glownie na stronach United.

NYC stoi podobnie.

Wyloty z miast, ktore maja polaczenia z Lufthansa/Lotem, sa w podobnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...