Skocz do zawartości

Promocje linii lotniczych


maciopa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja w tym roku z Denver do PL z jedna przesiadka w maju( lufthansa), kupilam bilet troche ponad $900. Z DC powinnaś znaleźć cos pomiedzy $800-900 jesli nawet nie taniej. Ja jak upoluje z Denver poniżej $1000 to sie cieszę ;). Ja bym poczekała i sprawdzała ceny we wtorki i środy, czasem warto niedziele wieczorem. Nie kupuj w weekend, wtedy ceny skaczą w górę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w styczniu każda z dużych linii lotniczych robi weekendy z promocjami. Oczywiście nie ma gwarancji, że w tym roku będzie tak samo ale już ileś lat to mi się sprawdza. To dla nich trochę martwy sezon na kupowanie biletów i muszą walczyć o wynki. Pamiętam dobre promocje w Lufthansie i w BA. LOT też ma dobre promocje ale musiałabyś rozważyć Newark (Amtrak z DC do NEwark to chyba około 3 h), bo LOT do DC nie lata. Promocje generalnie nie działają na loty typu code-share - czyli kupienie LOTowskiego biletu na United czy inny StarAlliance samolot nie da tak dobrej ceny. Powinnaś się w 950 zmieścić. Jak chcesz tanio poleciec to sprawdzilem dla Ciebie, ze Norwegian z Nowego Yorku do Krakowa ma np w najtanszej taryfie za 532 od osoby w terminie 6-18 maja (przez Oslo) - 100 dolcy w kazda strone doplacasz za taryfe co obejmuje posilek i bagaz (czyli 732)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Ale u mnie tylko albo Baltimore albo Waszyngton wchodzi w gre poki co. I tak jak mowilam, mam okreslone daty, ktorych nie moge zmienic, bo po pierwsze urlop zatwierdzony, a po drugie lece na wesele. Nie mam problemu z zaplaceniem za bilet troche wiecej, bez martwienia sie o taryfy, albo transfery, albo dojazdy na lotniska ktore mi nie po drodze. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja bym czekał do stycznia i polował na promocje Lufthansy / KLM / British / Swiss / Austrian / SAS (te linie latają do krakowa)- w grudniu część ludzi kupuje bilety jako prezent na gwiazdkę, więc te promocje nie są wg mnie specjalnie urodziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jakas promocja, ale mialem kupowac bilety w Norwegian z przesiadka w Oslo do LAX, ale otworzylem Google Flights i wyszukalo mi nieprawdopodobnie tanie loty bezposrednio WAW-LAX LOTem, za tę samą cenę co w Norwegian mam bezposredni lot z bagazami i rejestracja miejsc, takze jak ktos szuka to spojrzcie tam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Michał Paczyński said:

Nie wiem, czy to jakas promocja, ale mialem kupowac bilety w Norwegian z przesiadka w Oslo do LAX, ale otworzylem Google Flights i wyszukalo mi nieprawdopodobnie tanie loty bezposrednio WAW-LAX LOTem, za tę samą cenę co w Norwegian mam bezposredni lot z bagazami i rejestracja miejsc, takze jak ktos szuka to spojrzcie tam. 

Potwirdzam i sprawdziłem - 6 grudnia na lot.pl (czyli jeszcze przez 3 godziny) rzeczywiście jest jakaś promocja mikołajkowa - LAX jest po 2199 w obie strony w terminie 15.01 - 31.05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...