Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos sie orientuje jak wypelnic najnowsza wersje formy g-325a?? tam rubryki sa za male i przy datach podczas drukowania pojawiaja sie takie czarne plusiki i informacje sa nieczytelne. Mecze sie nad tym juz 3 tydzien:(

:) ok, zostaw z tymi krzyzykami i niczym sie nie martw. Ja czesto mam takie sytuacje, ze nie miesci sie nazwa, wiec wpisuje sie np. nazwe WARSZAWA => WARSZA i to oni uznaja czyli tyle ile sie zmiesci. Lepsze to niz reczne wyplenianie i pisanie takimi malymi literkami, ze sa ciezkie do odczytania.

Daj znac w razie pytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wlasniie jestem po badaniach do K1 i mam pytanko jakie dowody musze zabrac na spotkanie z konsulem mam jakies 40 zdjec bilety okolo 60 maili, kilka listow, kartek swiatecznych , rachunki telefoniczne i okolo 160 kartek wydrukowanych mniejwiecej z gg skype itp. Co jeszcze musze wziasc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nic o tym nie pisza, to nie musisz. Na pewno wez DS-156K bo jestes na narzeczenskiej. Przeczytaj tez bardzo dokladnie intrukcje bo w nich jest wszystko opisane.

Nie potrzebujesz i DS-156 i DS-230. Oni napisali, ze albo to albo to. Ciebie dotyczy DS-156 bo jestes na narzeczenskiej.

Ja na wszelki wypadek brałam oba forumlarze ale chcieli tylko DS-156 i DS-156k.

Powodzenia na interview, i naprawde, nie taki diabel straszny jak go maluja :) Bedzie dobrze! :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...