Skocz do zawartości

Tolerancja Gejów I Lesbijek W Usa.


Radi86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Spodziewałem się złośliwości. Moja odpowiedź nie była skierowana do Was, ale do Danika, więc darujcie sobie, bo nie musicie czytać tego, co piszę.

Dzięki Paperowi za normalny post. :)

To nie jest zadna zlosliwosc przynudzasz jak stara ciota

Kazdy ma problemy ,myslisz ze tylko gay ludzie maja

Ale jakos oni maja tendencje do eksponowania swoich problemow i za to nie przepadam za nimi

aczkolwiek znam ogromna ilosc niejeczacych normalnych ludzi ktorzy sa gay i nawet tego nie demonstruja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gal

@andyopole

Danik zapytał mnie, dlaczego chciałbym wyjechać, więc mu odpowiedziałem, a to, jak Wy odebraliście mój post to Wasza sprawa. W żadnym miejscu nie przyznałem sobie wyłączoności na problemy ani też nie napisałem, że tylko geje je mają, więc nie dorabiajcie do moich wypowiedzi własnych ideologii.

Temat założyłem, żeby zorientować się w sytuacji (pogadać z hetero i gejami również jak żyje się gejom w USA) , a nie dyskutować z Wami o tym, czy lubicie gejów czy nie, ponieważ od Waszych antypatii nie jestem zależny w żaden sposób, dlatego niespecjalnie mnie one interesują. Jeżeli jakiś wątek mi nie odpowiada to po prostu się w nim nie udzielam lub nawet nie czytam, a nie wylewam piany tak jak Wy, byle tylko komuś dowalić, skoro nadarzyła się okazja. Nie wiem, dowartościowujecie się w ten sposób? Co za ludzie!

P.S. Proszę Jackie nie zamykaj tego tematu, ponieważ ta dwójka pewnie z czystej złośliwości będzie śmiecić, żebyś to zrobiła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwi?? dopiero przeczytałam ten wątek, ale nie widze tu złośliwości, a jedynie wypowiedzenie swojego zdania...

Ale coś w tym jednak jest. Z calym szacunkiem dla Gejów, Lesbijek, Afroamerykaninów itp (tzn. grupy, które mają problem z tolerancją i akceptacją społeczeństwa), ale są oni traktowani jak lekko upośledzeni.. Już nie można im nic powiedzieć, bo zaraz jest wielka obraza. Gdyby ktoś w jakimś wątku smęcił że np. nie może dostać wizy i strasznie źle się z tym czuje, bo jest z malej miejscowosci, a chce do wielkiego swiata albo marzy mu sie koncert B. Spears, to tez w koncu ktos by mu napisal zeby dal spokoj. Albo zeby sie przeprowadzil do Wawy czy gdziekolwiek. I wtedy to już by nie była złośliwośc.

Szanowni Homoseksualiści, nie pozwolcie, żeby ktoś stawał w Waszej obronie, gdy nie ma absolutnie takiej konieczności, bo to trochę uwłaczające Waszej godności. To tak jakbyście byli małymi dziećmi które nie potrafią o siebie zadbać.

I zaznaczam, że nie jestem homofobem. Wszystko mi jedno kto z kim chodzi do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gal

@andyopole

Danik zapytał mnie, dlaczego chciałbym wyjechać, więc mu odpowiedziałem, a to, jak Wy odebraliście mój post to Wasza sprawa. W żadnym miejscu nie przyznałem sobie wyłączoności na problemy ani też nie napisałem, że tylko geje je mają, więc nie dorabiajcie do moich wypowiedzi własnych ideologii.

Temat założyłem, żeby zorientować się w sytuacji (pogadać z hetero i gejami również jak żyje się gejom w USA) , a nie dyskutować z Wami o tym, czy lubicie gejów czy nie, ponieważ od Waszych antypatii nie jestem zależny w żaden sposób, dlatego niespecjalnie mnie one interesują. Jeżeli jakiś wątek mi nie odpowiada to po prostu się w nim nie udzielam lub nawet nie czytam, a nie wylewam piany tak jak Wy, byle tylko komuś dowalić, skoro nadarzyła się okazja. Nie wiem, dowartościowujecie się w ten sposób? Co za ludzie!

P.S. Proszę Jackie nie zamykaj tego tematu, ponieważ ta dwójka pewnie z czystej złośliwości będzie śmiecić, żebyś to zrobiła..

Zalosne... Nie wnikajmy kto tu smieci. Ja tez mam swoje hobby ale nie zawracam nim glowy calemu swiatu tylko szukam podobnych sobie tam gdzie spodziewam sie ich znalezc. Kazda mniejszosc, rowniez seksualna ma swoje organizacje, strony oraz fora internetowe i mysle ze tam napewno znajdziesz szczegolowe, doglebne (sorry) informacje z pierwszej (nomen omen) reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalosne... Nie wnikajmy kto tu smieci. Ja tez mam swoje hobby ale nie zawracam nim glowy calemu swiatu tylko szukam podobnych sobie tam gdzie spodziewam sie ich znalezc. Kazda mniejszosc, rowniez seksualna ma swoje organizacje, strony oraz fora internetowe i mysle ze tam napewno znajdziesz szczegolowe, doglebne (sorry) informacje z pierwszej (nomen omen) reki.

Żałosny jesteś Ty, bo mój temat jest jak najbardziej na miejscu. Poza tym ciężko dyskutować z kimś dla kogo orientacja seksualna to "hobby".

Złośliwi?? dopiero przeczytałam ten wątek, ale nie widze tu złośliwości, a jedynie wypowiedzenie swojego zdania...

Przeczytaj sobie jeszcze raz, bo nie będę Ci cytował poszczególnych fragmentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radi troche zyje na tym swiecie i jedni Ci powiem,ja sie nie boje osob ktore mowia -pisza co o mnie mysla,ja sie boje takich ktorzy nie wiadomo jakie maja zdanie lub tez jedno mowia a robia cos innego..Lub tez wykorzystuja czyjes slabsci,niedoskonalosci i nie widza w tym nic zlego ,i takich ludzi sie wystrzegaj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radi troche zyje na tym swiecie i jedni Ci powiem,ja sie nie boje osob ktore mowia -pisza co o mnie mysla,ja sie boje takich ktorzy nie wiadomo jakie maja zdanie lub tez jedno mowia a robia cos innego..Lub tez wykorzystuja czyjes slabsci,niedoskonalosci i nie widza w tym nic zlego ,i takich ludzi sie wystrzegaj..

Ojciec administrator slusznie prawi! Ty zademonstrowales swoja "gejowskosc" a ja swoj brak akceptacji. Powtorze: nie mam nic przeciwko gejom, kazdy spi tak jak lubi ale zawsze bede przeciwny publicznemu obnoszeniu sie z badz co badz nienormalnym zachowaniem. Pod pierzyna rob co chcesz ale nie wychodz z tym na ulice. Rowniez w USA spotkasz sie z otwarta wrogoscia dla swoich zachowan, szczegolnie w poludniowych stanach cowboye czy inne red necki moga Ci spuscic niezly jak to zauwazyles iles postow wyzej "wp....ol"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...