Skocz do zawartości

Tolerancja Gejów I Lesbijek W Usa.


Radi86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Niczego nie demostrowałem to Ty zacząłeś od docinek, żeby mnie ktoś przygarnął pod pierzynę itp. Zgadzam się ze Sly,że każdy ma prawo akceptować bądź nie, ale to Ty mnie zaczepiłeś zaczynając od złośliwych uwag.

Jesli w tym wszystkim nie chodzi o pierzyne to w takim razie o co? Ogladacie znaczki i sluchacie Eltona Johna czy innego dżordża majkela?

Do jasnej cholery, badz mezczyzna i nazywaj rzeczy po imieniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierzynę też chodzi, ale w pierwszej kolejności o coś innego. Z całym szacunkiem, ale i tak tego nie zrozumiesz albo zarzucisz mi, że się żalę, dlatego nie będę się rozpisywał, bo chyba wiesz, o co jest istone w relacji między dwojgiem ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radi, daj spokoj. Oni nie zrozumieja, nie chca zrozumiec, nie sa w stanie zrozumiec. Pozatym mowic "Nie mam nic do homosekusalistow ALE" to tak jak mowic "Nie mam nic do Zydow ALE" - bardzo to typowe, bardzo polskie, i niestety bardzo dobrze znane.

A w miedzyczasie, w Washingtonie:

President Obama will sign a memorandum Wednesday granting health care and other benefits to the same-sex partners of federal employees

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katlia musze Cie zmartwic ale takie rozumowanie ma wiekszosc populacji zyjacych na tym swiecie i nic na to nie poradzisz...

Ile to razy slyszalem w swoim zyciu takie powiedzenia (juz sie do tego przywyczailem)ze jest ok ale.....ze wszystko jest z Toba w porzadku ale

ze mozesz przyjechac ale ...i tak moglbym wymieniac bez konca..od takie zycie na tym ziemskim padole...

Radi bo trzeba umiec mowic o swoich odczuciach(ja do tej pory nie umiem i nie wiem czy bede potrafil) a nawet jak umiesz to i tak pewna czesc osob tego nie zrozumie i co wtedy?a no trzeba zyc dalej i isc swoja droga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zademonstrowales swoja "gejowskosc" a ja swoj brak akceptacji. Powtorze: nie mam nic przeciwko gejom, kazdy spi tak jak lubi ale zawsze bede przeciwny publicznemu obnoszeniu sie z badz co badz nienormalnym zachowaniem. Pod pierzyna rob co chcesz ale nie wychodz z tym na ulice.

A co mają Twoje przekonania wspólnego z tematyką forum? :) (skoro już tak się czepiasz tego by Radi szedł na forum dla gejów).

Facet nic złego nie napisał. Jak się komuś nie podoba to niech nie czyta, lub wyraża się w kulturalny sposób, bez złośliwości. Rozumiem że czasem kogoś poniesie, ale w tym wątku tego nie zauważyłam.

Jeszcze raz proszę OBIE STRONY o spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywi ście "mocny" argument. A co z księżami, zakonnicami, ludzmi, którzy poświęcili swoje życie jakiejś innej sprawie niż rodzina? Nadrzędnym celem człowieka nie jest prokreacja, ponieważ każdy sam obiera sobie w życiu cele. Jedni chcą mieć gromadkę dzieci - ok, inni nie chcą mieć dzieci - ich sprawa - ok.

Rzeczywiscie mocny argument: okazuje sie ze homoseksualista to czlowiek z powolaniem i poswieceniem?

Bez odbioru...

jackie, wybacz .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet nic złego nie napisał. Jak się komuś nie podoba to niech nie czyta, lub wyraża się w kulturalny sposób, bez złośliwości. Rozumiem że czasem kogoś poniesie, ale w tym wątku tego nie zauważyłam.

Jeszcze raz proszę OBIE STRONY o spokój.

Otoz droga Matko Administatorko forum jest wlasnie po to zeby na nim pisac, pisze sie po to zeby ktos przeczytal. Odpowiadajacy ma takie samo do repliki jak autor watku. Widze ze rezydujesz w najlepszej demokracji swiata wiec doskonale wiesz na czym polega wolnosc slowa... Nie uzywam slow powszechnie uznanych za obrazliwe a ze radi dal sie sprowokowac... no coz gdy zostanie znanym prawnikiem i wpadne jakims cudem w jego rece to wtedy da mi popalic......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz droga Matko Administatorko forum jest wlasnie po to zeby na nim pisac, pisze sie po to zeby ktos przeczytal. Odpowiadajacy ma takie samo do repliki jak autor watku. Widze ze rezydujesz w najlepszej demokracji swiata wiec doskonale wiesz na czym polega wolnosc slowa...

Wolność słowa wolnością, hipokryzja to inna para kaloszy. Sam wcześniej napisałeś że nie masz nic do gejów i nie lubisz tylko, cytuję "publiczne okazywanie swej orientacji". A teraz przeczytaj swoje ostatnie posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...