Skocz do zawartości

Kiedy Lecisz?


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, kzielu napisał:

Jak dokladnie tak samo - 2F - 2E lub 2E-2F. Ja jeszcze dodam ze lot przez CDG to jedyna mozliwosc dostania sie do WAW z jedna przesiadka (jest bezposredni lot CVG-CDG) - oczywiscie pomijajac lot do ORD/JFK/EWR/LAX i lot LOTem.

To samo z PIT, i to sezonowo tylko, pare miesiecy w roku. Takze te CVG niestety bede  nadal musial ogladac. Jeszcze jest tylko Islandia i Condor lata do Frankfurtu. Wlazlem sobie na strone mojego lotniska zobaczyc czy nic nowego nie ma, i jest linia lotnicza (Southern Express Airways) latajaca do malych miejscowosci w poblizu, na Cessna Caravan. Przy bookowaniu trzeba wage podac :) Swoja, nie bagazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joanna30 napisał:

Matko! Wreszcie ktoś z takimi samymi odczuciami, jak ja! Kzielu poleca i CDG, i AF (choć chyba raczej Deltę ;) ), a ja po jednym locie powiedziałam nigdy więcej. KLM, choć w tym samym sojuszu, przy AF to powinien złoty medal dostać :)

KLM to moja ulubiona linia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rzecze1 napisał:

Ja przesiadając się przez lata jedynie z 2E na 2F i vice versa nigdy nie rozumiałem tej niechęci ludzi do CDG. Az do czasu gdy przyszło mi się przesiasc z innego terminalu (chyba 2C). Po jakiejś pół godzinie korytarzy krótkich i długich, autobusów, schodów zwyczajnych i ruchomych, w górę i w dół,  poczułem się jak Mario Bross pokonujący kolejne przeszkody w grze komputerowej i nie mogłem się przestac do siebie smiac...

Nie wiem kto wymyślił tak zagmatwane lotnisko, i to jeszcze przeciez wcale nie tak dawno i od zera!

Nie zapomnij o security check co pare minut :D takie podsumowanie „levelu” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

@szymon2324 ja leciałem w 2014. Do USA był lot łączony, KRK-HEL-LHR Finnair, potem LHR-JFK AA. Z powrotem był już 100% Finnair, JFK-HEL-KRK.

Z całości zapamiętałem straszną ciasnotę w AA fo JFK, oraz luz z powrotem z JFK (okazało się że miejsce obok mnie było wolne i tylko w trakcie lotu jakaś dziewczyna się do mnie dosiadła na prośbę obsługi, bo tam gdzie siedziałal płakało dziecko).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy planuje lot, zwracam uwagę aby trasa była jak najbardziej zbliżona do ortodromy co związane jest z czasem przelotu. Jednak czasem gdy cena jest bardziej przekonywujaca wybieram coś nietypowego. Jesienią lecialem PDX-EWR-WAW-WRO,  wracałem WRO-CPG-ORD-SFO-PDX. Bilet jednak kosztował $72 z groszami.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z Was z Flysiesta? Szukam lotu do Denver, najlepiej w sierpniu, ewentualnie w czerwcu. Znalazłem niby tanie połączenie na Flysiesta, ale mam spore obawy przed nimi patrząc na komentarze. A może jesteście w stanie polecić coś konkretnego? Norwegian ma niezłe ceny, ale nie wiem dlaczego nie obsługują bezpośrednio połączenia PL => Denver, tylko trzeba sobie we własnym zakresie kupić osobne bilety, przykładowo PL=>Londyn, Londyn=>Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...