Skocz do zawartości

Przesiadka We Frankfurcie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich

Lece w tym roku 2014 do NY przez Frankfurt z Rzeszowa . Czerwiec 26.

Leci ktoś jeszcze ? nie ukrywam , ze lece pierwszy raz i troche sie boje , ze moge sobie nie poradzic we Frankfurcie.

Czekam na odpowiedzi :)

Tysiące ludzi dziennie przez FRA lata. Starzy, młodzi, pierwszy raz, setny raz. Dasz radę. Idź za strzałkami, w razie czego poproś obsługę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Violonczela

juz za pare dni..,za dni pare...lece do Seattle przez Frankfurt, zaczynam juz odczuwac "rajzefiber ;). Ponoc te lotnisko, to jedno zwiekszych... Moze ktos napisze jakies nowe spostrzezenia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Violonczela, ja w październiku leciałam Warszawa - Frankfurt - Seattle. Przesiadka we Frankurcie całkowicie bezproblemowa i szybka. Lotnisko jest dobrze oznakowane, nie ma problemu ze znalezieniem drogi. Bardzo szybko dostałam się tam, gdzie miałam się dostać. Na dodatek pracownik, który powinien prześwitlić mi bagaż podręczny itd. był zajęty rozmową z koleżankami, ledwo mnie zauważył, zapytał czy wiza, czy zielona karta, powiedziałam, że wiza, więc na nią zerknął, o nic nie pytał, bagażu nie prześwietlał, pokazał, gdzie mam iść. Po wielokrotnym przeklinaniu przesiadek w Paryżu i dziwnej rozmowie w Amsterdamie, uznałam, że lot przez Frankfurt to najlepsze połączenie. Pozdrów moje Seattle ukochane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz za pare dni..,za dni pare...lece do Seattle przez Frankfurt, zaczynam juz odczuwac "rajzefiber ;). Ponoc te lotnisko, to jedno zwiekszych... Moze ktos napisze jakies nowe spostrzezenia... ;)

dobrze że za dni parę bo u nas nastąpil teraz wściekły atak zimy. Jutro ma zaczac topniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...