Skocz do zawartości

Od Kariny, Spraw Kilka


karina

Rekomendowane odpowiedzi

taki temat byl w maju 2011

http://forum.usa.info.pl/topic/18789-od-kariny-pare-spraw/

a teraz pare zdan,jak widac Karina nadal jest na forum a mogla by odejsc i powiedziec dosc, dlaczego jest,to jej prywatna sprawa i wolna wola,jedynie chcialbym podziekowac jej za to ze pisze i pomaga :)

aby wiecej takich osob bylo :) czego Wam oraz sobie zycze w 2012 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Pani Karino, ja ze swojej strony bardzo dziekuje, ze kiedys zadzwonila Pani do mnie i dosc dlugo i bardzo milo sie z Pania rozmawialo. Mam tez Pani nr tel, ale nawet przez glowe by mi nie przeszlo, zeby podawac go dalej...to Pani przeciez decyduje komu go udostepnic. A nawet fakt, ze posiadam ten nr nie upowaznia mnie zeby wydzwaniac po nocach. Troche umiaru ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Witam

Pani Karino nie mam pani meila dlatego pozwole sobie tutaj zadac pytanie nurtujace mnie bardzo.

Moja sytuacja wyglada nastepujaco.Czekam na wize emigracyjna 10 lat sponsorowana przez mojego ojca w kategoriF3.W roku 2010 przyszlo do nie go pismo ze wiza bedzie osiagalna do 9 miesiecy.Prosili zeby doslac wszystkie nie zbedne dokumenty wraz z zaswiadczeniem o niekaralnosci i wypenieniem druku oraz ksero paszportow zdiecia i na sam koniec oplata za wizy po 400usd na kazdego co tato uczynil.Do tej pory jest cisza moja piorytet dat jest 30sierpnia 2002r.Pytanie moje dlaczego napisali ze wiza bedzie osiagalna do 9 miesiecy w roku 2010.Jak dzwoni z zapytaniem co sie dzieje kaza sledzic biuletyn.Z tego co ja sledze daty sie nie cofaly od 2010 roku przesuniecie bylo o miesiac w tylko teraz jedynie troche zwolnilo i jest 2 miesiace w tyl.Czy to jest trudna sprawa czy normalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...

PANI Karino !!!

Ja ze swojej strony Wielki Szacunek i Ogromne Dziękuję.

Tych niedospanych nocy bardzo współczuję.

Ale czytało się nieźle, poprostu niektórzy potrafją, nie ma co !!!!

Natomiast co do ciągu dalszego poczekałabym do przyszłego roku, może dędzie jeszcze ciekawsze. :P

Chociaż tego nie życze, może wreszcie coś do niektórych dotrze.

A może należałoby taką treść umieszczać w każdym nowym temacie?

Administratorzy pomóżcie koleżance, bo jak narazie to tylko każdy dziękuje. Może jej również należałoby chociaż raz pomóc. :)

Pozdrawiam Wszystkich bliżej zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...