Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ktoś przeczytał poniższe info

"DV 2012

We are sorry to pass the news that the DV-2012 selection results that were checked between 01/05/2011 till 07/05/20011 are cancelled. "

i wusnuł złe wnioski z uwagi na rok w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale na stronie jest info żeby zachować nr do września 2013 a dalej to o czym już była mowa - ze mogą wybrać więcej 1 października tego roku... Czyli wygląda tak jakby po prostu nie ujawniali wszytskich wylosowanych tylko w miarę zwalniania się miejsc... Pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin 23

JEST TAM NAPISANE!!!!! A nie "pisze"!!! Jak ty spełniłeś kryteria wykszatłcenia?

A musiał? Może ma dwuletnie doświadczenie zawodowe na "stanowisku" i w tej pracy zajmuje się np. badaniem wpływu błędów językowych na upadek moralności w społeczeństwie Rzeczpospolitej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co innego. Chętnie poznam wyniki takich badań :)

Co do listopadowego losowania?dolosowywania? czy jak tam zwał to ja nadal mam nadzieję, nigdy jej nie tracę :) Może już nie tak dużą jak 1 maja ale jednak. W teorie spisowe jakoś nie wierzę nie mniej jednak pewna jasność dalszych procedur byłaby wskazana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sun nie zwal jak zwal bo ktos zle to odczyta i beda jaja na forum

znow beda posty,tematy jak kto wrescie jest :) czy to listopad ma byc czy tez pazdziernik ..

troche na tym forum jestem i lepiej pisac wyraznie i dokladnie niz to potem prostowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...