Skocz do zawartości

Przygotowania Do Wyjazdu & Emigracja :) (Po Wygraniu Dv Lottery)


terrorystka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie no, bajon, slowa uznania! Super sie wpasowales w tamtejsze realia :) jesli to nie tajemnica, to bardzo mnie ciekawi kwestia pracy - domyslam sie ze leciales majac juz cos na oku? Masz jakies spostrzezenia a propos wlasnie zatrudnienia tam? Gratuluje dobrego startu i zycze wszystkiego dobrego :)

Szczerze bez pomocy rodziny to mialbym bardzo ciezko, dzieki nim pracowalem juz 2 dni po przylocie. Wiedzialem tez co bede robil bedac jeszcze w PL, akurat jesli chodzi o prace to lecialem na gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bez pomocy rodziny to mialbym bardzo ciezko, dzieki nim pracowalem juz 2 dni po przylocie. Wiedzialem tez co bede robil bedac jeszcze w PL, akurat jesli chodzi o prace to lecialem na gotowe.

A czy można wiedzieć w jakim sektorze pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajon to bylo odrazu pisac ze rodzina -ktos pomogl wiec jak masz sie czuc w USA ;)

ciekawie bedzie jak nikt Ci nie pomoze a sam bedziesz szukac :) ..no ale moze tak zle nie bedzie

majac taka rodzine to jak skarb :) i zazdroszcze Ci tego :)

ze Cie nie olali,nie powiedzieli radz sobie sam i nic mnie nie obchodzisz ..przyleciales to szukaj sobie sam i radz sobie sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myslicie że Bajon dostał SNN tak szybko bo siedziba Consular Center która miesci się w Kentucky jest blisko Atlanty (gdzie on przebywa w poblizu)?!?!?!

Chodzi o mnie czy bajon również mieszka w okolicach Atlanty? :P

Czas przesyłki to w tym wypadku ułamek całego procesu. Myślę, że mieliśmy po prostu szczęście... Może produkcja kart odbywa się falami, tzn przez kilka tygodni zbierane są dokumenty imigracyjne, później zostaje wysłane zamówienie do produkcji kart i wysyłka :) Zależy kto jak się "wstrzeli" w ten proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...