Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

No nic, słuchajcie na jednym z postów znalazłem takie coś " zaswiadczenie ze nie widnieje w rejestrze wykroczen drogowych w Polsce" przetlumaczone po angielsku. Potrzebne mi jest to do ubezpieczenia Wiec zadzwoniłem do taty proszac czy nie mógł by sie przejsc do urzedu gdzie wydaja prawko i mi to pobrac to zaoszczedze kupe kasy. Wiec poszedł i odsyłali go z jednego do drugiego urzedu był nawet na policji i powiedzieli mu że takich rzezcy nie wydają

gdzie takie cos moge dostać? ta osoba która to napisała juz od 2010r nie pojawiłą sie na forum a chciałem ją o to zapytać :/

Mariano, sprawdź ten link. Znazłem go na stronie Komendy Stołecznej: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/rejestry-i-ewidencje/248,Rejestry-i-ewidencje.html

To i chyba ja coś takiego będę musiał zrobić przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuatj masz link :

http://forum.usa.info.pl/topic/14240-ubezpieczenie-samochodu-w-usa/?hl=samoch%F3d

byłem dziisaj oglądac Corolle i.......

całkiem całkiem, jest pare rzeczy do roboty ale naprawde samochod ok jutro się okaże czy kupie kwestia kasy

więcej szczegółow jutro!

Będziesz wnukom opowiadał jak to kupowałeś pierwsze auto w Ameryce :unsure:

Trzymam kciuki. Potarguj się dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano, sprawdź ten link. Znazłem go na stronie Komendy Stołecznej: http://bip.ksp.policja.gov.pl/ksp/rejestry-i-ewidencje/248,Rejestry-i-ewidencje.html

To i chyba ja coś takiego będę musiał zrobić przed wyjazdem.

Dzięki wielkie za link!! dzieki Sly6 za info

Co jest dziwne, mój tata był na policji pytał o taki dokument to mówili że to nie tu, że oni takich dokumentów nie wydają.... zbywali go, albo nie wiedzieli że takie cos mają :) Dzisiaj przekazałem mu ten link, wydrukował sobie i jutro ma z tym pojsc na policje.

CZy ten dokument moze byc wydany tylko w wawie? czy w kazdej stołeczne albo powiatowej komendzie? (jestem z okolic Lublina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co dzis udało mi sie znaleść najrozsądniejszego w State Farm


Liability - Bodily Injury / Property Damage $30,000/$60,000/$50,000 $261.64

Uninsured Motor Vehicle - Bodily Injury $30,000/$60,000 $24.18

Uninsured Motor Vehicle - Property Damage Included 7.73

Medical Payments $5,000 $34.09

Emergency Road Service Included $4.62


koszt $332 6mc



Radzicie coś zwiększyć? albo doać Comprehensive Deductible czy Collision Deductible ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baw sie dobrze jak stukniesz jakis luksusowy samochod albo spowodujesz karambol na kilka pojazdow z tak niskim ubezpieczeniem. Zerknij na zrzuty ze strony ktore wkleilem wyzej.

Jezeli masz car loan to collision/comprehensive prawie na pewno trzeba bedzie brac, bo tak jest w warunkach umowy. Zazwyczaj tez podaja jaka moze byc maksymalna wysokosc deductible.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baw sie dobrze jak stukniesz jakis luksusowy samochod albo spowodujesz karambol na kilka pojazdow z tak niskim ubezpieczeniem. Zerknij na zrzuty ze strony ktore wkleilem wyzej.

Jezeli masz car loan to collision/comprehensive prawie na pewno trzeba bedzie brac, bo tak jest w warunkach umowy. Zazwyczaj tez podaja jaka moze byc maksymalna wysokosc deductible.

Z tego co mariano pisze, to za gotówkę będzie kupować, ale z $30K/60K liabilty, to tylko do sklepu po bułki i z powrotem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, nie pomyslałem o autostradzie jak by w kolizji uczestniczył wiecej niz jeden samochód..

.jkb zapytam o ten sam Liability - Bodily Injury co Ty masz różnica w $ nie powinna byc bardzo dużo ale napewno to zwiększe!!

p.s. tak za gotówke bede kupował

ale z $30K/60K liabilty to tylko do sklepu po bułki i z powrotem. :)

hahahahahha :):):):):) RACJA!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...