Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Proszę o informacje na temat ds 160

Chcę starać się o wizę turystyczną (wyjazd samodzielnie turystycznie na 2 tygodnie)

Jestem przy pytaniu Travel information - rodzaje wiz

W tej "ściądze" pojawiają się takie rodzaje wiz

  • Temporary business pleasure visitor

1. business&tourism (temporary visitor) B1 B2

2. business/conference B1

3. tourism/personal travel (B2) - tak rozumiem że tą wizę wybieram

Niestety obecnie formularz ma inne nazwy i w 3 punkcie jest - tourism/medical treatment.

Co wybieram?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 531
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzień dobry

Proszę jeszcze o taką informację.

W 1999 roku starałam się o wizę turystyczną (chciałam jechać na wakacje do ciotki - która jest tam legalnie ). Wizy nie otrzymałam.

W pytaniach Previous U.S. Travel information jest opcja

have you ever been refused a U.S. Visa, been refused admissiuon to the United States, or with drawn your application for admission at the port of entry.

(Czy kiedykolwiek odmówiono Ci wizy, odmówiono Ci wstępu do USA lub wycofałeś swoje podanie o wyjazd w punkcie granicznym?)

Czy wystarczy napisać

I have been refused a U.S.Visa in 1999 - czy trzeba to szerzej opisać?

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Proszę jeszcze o jedną informacje.

wysłałam wniosek ds1160 za siebie i za męża. Pozostaje mi zapłacić i umówić się na termin wizyty. Niestety z jakichś powodów nie udaje mi się założyć konta użytkownika, natomiast mężowi się udało. Czy mogę z jego konta dokonać opłaty za 2 osoby i czy z tego konta można się także umówić na wizytę 2 osób razem. Proszę o jakieś wskazówki.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Cześć,

Co mam wpisać w pole "Address Where You Will Stay in the U.S.", gdy planuję wynająć u kogoś nocleg na Airbnb i nie mam na razie pojęcia jaki to będzie adres? (chcę załatwiać wszelkie sprawy typu samolot, noclegi itd. dopiero po otrzymaniu wizy)

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...