Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.visajourney.com/forums/topic/406337-why-uscis-consolidating-i130-i129f-k3-visa-petitions/

Kobieta (Darnell) w przejrzysty sposob tlumaczy dlaczego ludzie naiwnie mysla, ze K-3 bedzie szybsze i dlaczego pozniej czekaja bog wie ile na zatwierdzenie jednej i drugiej petycji - potwierdza sie to co pisalam kilka tygodni temu dlaczego ludzie nie maja jeszcze odpowiedzi.

Małe sprostowanie (które jednak nie wnosi nic do głównego tematu) - Darnell to mężczyzna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Każdy mówi żebym skorzystała z porady prawnika, żeby ktoś zajrzał w moje dokumenty ile razy juz tak było tutaj w tym temacie, i za każdym razem jak zadam pytanie odnosnie tego czy P. Karina zechciałaby mi pomóc nawet odpłatnie ale poprostu nie znam zadnego prawnika w Polsce ktory by sie tym mógł zająć i mój mąż w stanach tez nie zna, a za kazdym razem jak to pytanie zadam temat sie urywa i P.Karina juz przestaje odpisywac. To juz sama nie wiem czy szukac jakiegos prawnika czy nie? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz do niej wiadomosc prywatną, bo nie zawsze łatwo wyłapać wszystkie nowe posty. cierpliwości, ona wszelkich porad udziela Ci tu za free, w swoim wolnym czasie, więc nie wymagaj odpowiedzi na każde zawołanie.. no, wyslij pw i poczekaj.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie (które jednak nie wnosi nic do głównego tematu) - Darnell to mężczyzna ;)

Ops.. Coz, przeczytalam post i nie zwrocilam uwagi na plec. Moja wina. Moze dlatego, ze mialam ostatnio klientke o imieniu Darnell i chyba tym sie zasugerowalam. Mialam tez 2 klientow, rodzenstwo, brat i siostra, oboje maja na imie Jordan. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi żebym skorzystała z porady prawnika, żeby ktoś zajrzał w moje dokumenty ile razy juz tak było tutaj w tym temacie, i za każdym razem jak zadam pytanie odnosnie tego czy P. Karina zechciałaby mi pomóc nawet odpłatnie ale poprostu nie znam zadnego prawnika w Polsce ktory by sie tym mógł zająć i mój mąż w stanach tez nie zna, a za kazdym razem jak to pytanie zadam temat sie urywa i P.Karina juz przestaje odpisywac. To juz sama nie wiem czy szukac jakiegos prawnika czy nie? Proszę o odpowiedź.

Bo ja dostaje, tak jak napisalam juz kiedys, dziesiatki wiadomosci i odpowiadam wtedy kiedy mam czas. Tutaj, na posty odpowiadam troche szybciej, bo tutaj czyta to wiele osob i to co pisze od razu moze sie przydac wielu osobom.

Dostalam od Ciebie wiadomosc, zaraz Ci odpisze.

A prosos: lece do Polski na 2 tygodnie - ciesze sie niemal tak jak ludzie, ktorzy dostali wize do Stanow :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...