Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

juz rozumiem o co tam chodzi, ale nie kazdy przypadek jest taki sam, i juz nie bede tutaj sluchac tego wszystkiego i sie wkurzac, zobaczymy jak bedzie u mnie. Jak dostane odmowe to wtedy bede sie martwic narazie ciesze sie tym co jest a jak dostane green card to tez wam sie pochwale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas przekierowali z rozmowy z konsulem do głównej konsulki do innego pomieszczenia i powiedziala ze wszystko jest ok,zreszta jesli by chodzilo o sponsora to u nas nie ma problemu jest osoba ktora byla by sklonna zostac drugim pomocniczym sponsorem. A po drugie jak mogla przezpomyslke cos wydac skoro w komputerze im wszystko pisze...


musial byc u nich jeszcze jakis inny powod dla ktorego nie chcieli jej wydac GC moze cos z prawem, a na forum takich rzeczy nie bardzo ludzie chcapisac, moze jakies inne powody,ktorych moze byc tysiace mozemy tylko gdybac ale ja juz nie chce sie nakrecać jest ok niech tak bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam was ponownie. Jestem już w stanach. Orientuje się może ktoś ile się teraz będzie czekać na moja Green card i na mojego syna paszport od złożenia wniosków wszystkich? Oraz czy za każdym razem jak będę chciała podróżować do Polski to trzeba zgody pisemnej ojca na pozwolenie podrozowania,dziecka? Czy chcąc lecieć do Polski nie potrzeba żadnej papierkowej zabawy z pozwoleniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopiero będziemy składać za miesiąc lub półtorej ponieważ trzecia 1950 $ na wszystko a dopiero taka gotówkę za miesiąc będziemy mogli to złożyć. A powiedz mi jak jest z tymi pozwolenia i dziecka jadąc ze mną do Polski, czy jak będę chciała lecieć do Polski to mąż musi wyrazić zgodę na jego podróż?

A czy na wizie k3 i k4 można latać do Polski? Czy można ale już się nie wróci spowrotem do stanów? I słyszeliśmy też ze najpierw po złożeniu wniosków czyli od razu po jakimś miesiącu dostaniemy prawo do podróży, zezwolenie na pracę itp to jak to jest z tym wszystkim niech mi ktoś to objasni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...