Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

haneczka019 hmm nie rozumiem tego ostatniego? hehe :D ale ciesze sie jak male dziecko :)

cztery strony watku, Karina meczona wieczorami, pewnie jeszcze dziesiatki PW a tu masz, dali wize I juz. I qrde trzeba pakowac manele I jechac...

O czym bedzie nastepny watek? ;)

heehe nie wiem ale narazie mysle troche wlasnie wziasc sie za pakowanie, mialam nadzieje ze bedziemy na walentynki ale dobre i to... maz myslal ze zdazy kupic bilety na to swieto ale jedzie troche osob, ja nasz synek, tesciowa, i moich dwóch szfagrów a zeby bylo szybciej maz tacie swojemu troche pomoze aby wyleciec juz w tym miesiacu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie dostaniesz zielonej karty od razu na K-3/4. Bedziesz musiala zrobic Adjustment of Status http://www.visajourney.com/faq/k3k4visa-aos.html

Moge sie mylic wiec sobie sprawdz ale to koszt ok $1000 za osobe i kilka miesiecy to trwa..

http://www.visajourney.com/content/k1k3aos

Gratulacje i powodzenia :)

Dokladnie. Po K-3 nie dostaje sie zielonej Karty dopoki nie zrobi sie AOSu. Proces jest podobny jak w przypadku K-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Mam prośbę, jak przyjdą paszporty z wizami, daj znać w jakiej kategorii te wizy przyszły. Czytam ten wątek i zupełnie nie rozumiem czemu ktoś tak się upiera przy K3/K4 gdy IR1 jest zasadniczo mniej problematyczne, tańsze szybsze. Może ambasada dała wam jednak IR1 i wasza I-129F była zamknięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale wydaje mi się ze jednak dostaliśmy wizę k3 k4 bo widziałam jakie konsul trzyma dokumenty ale okaże się jak mówisz jak przyjdą dokumenty tzn paszport z wiza. narazie paszport jest jeszcze w ambasadzie ale mówili ze w ciągu 4dni to jeszcze mają trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam pytanie do Kingi od miesiaca sledze Twoje wpisy poniewaz mam podobna sytuacje z tym ze nie posiadamy jeszcze dzieci. Pare dni temu dostalam list z ambasady ze moge umowic sie na spotkanie w sprawie wizy K3 wiem ze trzeba wypelnic DS-160 zrobic zaplacic mam badania lekarskie. Chcialam prosic o porade jakie jeszcze dokumenty mam przygotowac na rozmowe z konsulem i jak przebiegalo to spotkanie ?? Kompletnie sie pogubilam a w liscie z ambasady nic nie pisze poza ds160 i oplata na wszelki wypadek mam swiadectwo o niekaralnosci oraz odpis zupelny urodzenia wiem ze musze przetlumaczyc akt malzenstwa mam po ang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...