Skocz do zawartości

Ile Czeka Się Na Wize I-130 Plus K1


Kiiniia

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli z wnioskami zlozycie I-131 (Advanced Parole) to bedzie mogli wrocic. Wyjechac mozna zawsze. Dostaniecie je po dwoch miesiacach najwczesniej (razem z EAD - "pozwoleniem na prace") jezeli dokumenty wyslane beda w porzadku i nie dostaniecie RFE.

Co do zgody meza na wyjazd dziecka - nie mam pojecia, dla bezpieczenstwa - zeby ktos sie nie doczepil - lepiej je miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A to dokładnie jak wygląda to pozwolenie orientujesz się? Własnoręcznie napisane czy na jakimś wniosku czy jak?

I maksymalnie rok to wszystko trwa z moja zielona karta i z dziecka obywatelstwem?

Ale tylko ja dostanę to pozwolenie na powrót do stanów czy dziecko czekające na obywatelstwo i na paszport też? Czy nie dostanie tego i będzie musiało czekać na paszport najpierw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! chce wrocic do Polski nie wiedzialam ze tu bede przezywac taki horror... maz zakazal mi wrocic do Polski, ojciec jego dopilnuje tego, a ja tu nie chce byc poniewaz dziecko nie dostanie nigdy pozwolenia na to aby poleciec ze mna do Polski. Niewiedzialam ze osoba ktora kochalam jest do tego zdolna... co mam zrobic jak mam wrocic do Polski skoro nawet nie potrafie dogadac sie aby dojechac na lotnisko, i nie mam tu nikogo kto mogl by mi w tym pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zajebiscie po prostu. Masz swoj paszport w rece ?

Chcesz wrocic bez dziecka czy z dzieckiem ? Z dzieckiem w tej sytuacji to bedzie bardzo bardzo trudne - o ile sie orientuje i praktycznie od reki musisz do tego wziac prawnika. Zeby wyjechac sama, potrzebujesz paszportu i biletu powrotnego (tylko pamietaj ze praktycznie bedziesz miala zamknieta droge do powrotu) - mozesz skontaktowac sie z ambasada...

Nie wiem - moze ktos inny bedzie mial jakis pomysl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam swoj paszport i dziecka tez, ale co z tego. Tak chce jechac z dzieckiem, znajomy w polsce dzwonil do LOTU i nie kazali miec pozwolenia, ale co z tego jak ja ani angielskiego ani nawet nie mam jak dojechac na lotnisko...


na prawnika tez nie mam bo jestem tutaj calkowicie zalezna od meza, a chce juz wyleciec a nie czekac... on teraz wyjezdza w droge tirem na miesiac. Z biletem moze jakos bym dala rade mam rodzine w polsce moze jakos by mogli mi kupic bilet ale jak dojechac na lotnisko to 4 godziny od nowego jorku...


ja bez jezyka nic nie jestem w stanie zrobic a tym bardziej ze o wszystko sie meza musze prosic wiec o prawniku moge zapomniec, a kontakt z ambasada to nic mi nie da raczej poniewaz zaczna sprawdzac cala sytuacje a jego rodzina jest taka ze mnie z tej najgorszej strony postawi...


i strace jeszcze dziecko calkowicie bo ani nie bede sie potrafila odezwac ani nic. Wsumie to nic mi tutaj nie grozi ale w dniu przylotu uslyszalam slowa ze nie worce do polski z dzieckiem juz wogole ze sama moge zawsze ale nie z dzieckiem...


a nie zostawie dziecka tutaj samego.


Niby obiecal mi ze moze mnie pusci jak dostane zielona karte a moj syn obywatelstwo tylko ze tez nie mam pewnosci, orientuje sie ktos ile zajmuje otrzymanie certyfikatu obywatelstwa i otrzymanie paszportu? oraz otrzymanie pozwolenia mojego abym mogla podrózowac?


wyczytalam na internecie ze 6 miesiecy sie czeka na certyfikat obywatelstwa i 2-3 tygodnie w przyspieszonym tempie na paszport czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko - w zadne obietnice nie wierz bo nic z tego nie bedzie - nawet jak dziecko bedzie mialo paszport. Jezeli chcesz jechac, musisz sama to zorganizowac, wiedz tylko ze - wydaje mi sie - mozesz zostac posadzona o uprowadzenie dziecka (moze ktos kto wie wiecej sie wypowie) wiec z pomoca w tym przedsiewzieciu tez moze byc problem.

Jezeli chcesz sie zwijac spowrotem i jestes tego w 100% pewna, to sie zwijaj. Jak to dokladnie w Twojej sytuacji zrobic, to niestety nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro zadzwonil moj znajomy do lotu i powiedzieli mu ze nie potrzeba zadnej zgody to dlaczego moze zostac posadzona skoro dziecko jest tak samo moje jak i jego i nie mam zadnych zabronionych praw do niego, co moga mnie na lotnisku zatrzymac? a orientuje sie ktos czy mozna duplikat biletow wyrobic? jak kupowalismy bilety do ameryki to byly w dwie strony poniewaz tak wychodzilo taniej, ale zabrala je moja tesciowa, czy mozna je jakos wyrobic? dostac jakos duplikat? czy tylko na danego meila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...